З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вибори до Тернопільської обласної ради

Заява Тернопільської обласної організації партії Єдиний Центр
2009-03-04 15:56:00

Заява Тернопільської обласної організації партії Єдиний Центр

Спільне голосування БЮТ з Партією Регіонів про скасування позачергових виборів до Тернопільської обласної ради свідчить про те, що наша область стала розмінною монетою в політичній змові по відставці міністра закордонних справ України Володимира Огризка.

     В черговий раз українці переконалися,  що партія імені діючого Прем’єр-міністра немає жодних принципів, окрім влади грошей та політичної кон’юктури. 
Під  вправним  керівництвом Москви, БЮТ допоміг Регіонам зняти з посади українського міністра тільки тому, що він дбав за національні інтереси та українські цінності, вказавши російському послу на неадекватну поведінку та висловлювання щодо Президента України.  Газові домовленості, розправа над українським міністром – ось результат лише цьогорічної  «плідної» роботи БЮТ!
   Вчорашній день повторив сценарій 2 вересня, коли спільні голосування БЮТ і ПР привели до розвалу демократичної коаліції з наміром здійснити антидержавний переворот і узурпувати владу у країні.  БЮТ успішно продовжив ланцюг зрад своїх виборців і демократичної  коаліції .
   А ми знову стаємо свідками творення нової коаліції в парламенті, маріонеткової за своєю суттю, яка ставить своєю метою перехід до олігархічно-парламентської республіки і дестабілізації ситуації в Україні. Бачимо, як зовнішнє замовлення в Україні готові виконувати уже щонайменше 250 народних депутатів, котрі проголосували за відставку Огризка. Вони можуть в будь-який момент організувати розправу над кожним самостійним членом українського уряду, якщо він їм буде не до вподоби.
   Скасувавши вибори, БЮТ визнав очевидний провал у виборчих перегонах і втрату довіру населення. Згідно соцопитування, проведеного групою «Рейтинг» наприкінці лютого,  78% жителів  Тернопільскої області вірили, що дочасні вибори відбудуться, а 68% респондентів були готові прийняти участь у них. А 68% респондентів впевнені, що бажання політичних сил  зірвати вибори викликані страхом їх програти. Ось тому, за логікою БЮТ, в Україні взагалі не повинні відбуватися вибори, там, де вже один раз виграла їх політична сила.
   Чим же  керувалися депутати, котрі за 12 днів до оголошених виборів, відміняють своє рішення? Зрозуміло, що тільки не економією державних грошей. Протягом 48-и днів виборчих перегонів певна частина із 10 млн. гривень бюджетних коштів, котрі надійшли в область,  вже витрачена, а частина ще витратиться мінімум на зарплати членам комісій, що вже пропрацювали цей час. І найголовніше, дійсними лишилися постанови ВР про призначення ще понад 70 місцевих виборів
   Проблема в Тернопільській області залишилась невирішеною -  в області з недієздатна обласна рада, без обласного бюджету, зате із політичною нестабільністю під час  кризи. І скасувавши вибори, Верховна Рада не запропонувала жодного шляху виходу з ситуації, яка склалася в області.
   Тому Єдиний Центр буде оскаржувати у суді постанову ВР з приводу прийняття рішення про відміну виборів в розпал виборчої кампанії.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"