З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи не тільки підтримують, а й грають в волейбол
2008-12-04 09:14:00

Єдиноцентристи не тільки підтримують, а й грають в волейбол

За словами організаторів спортивні зустрічі відбувалися у дуже теплій, дружній атмосфері, тому що команди складалися з людей різного віку та суспільного статусу - вони робили це для душі, для себе.

  Минулої неділі в Борщові  відбувся фінал Першості області з волейболу серед аматорських команд. У змаганнях, що проходили піл егідою Єдиного Центру, взяли участь команди з Борщова, Чорткова та Тернополя.  Ланівецька команда не пояснюючи причин, на фінал не приїхала. Після трьох поєдинків володарем кубку, за правом, стала збірна з Тернополя.    За словами організаторів спортивні зустрічі відбувалися у дуже теплій, дружній атмосфері, тому що команди складалися з людей різного віку та суспільного статусу  - вони робили це для душі, для себе. В складі Тернопільської, наприклад, був голова Тернопільської міської організації Единого Центру Віктор Щепановський, а за Борщівську прийшов повболівати голова Борщівської РДА Іван Чепесюк. Меценатом турніру став голова Борщівської РО Единого Центру Ярослав Пікуль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"