З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вітання від Єдиного Центру з Днем місцевого самоврядування!
2008-12-05 09:39:00

Вітання від Єдиного Центру з Днем місцевого самоврядування!

Ми переконані, що саме місцеве самоврядування у дні політичної та економічної кризи має стати стабілізуючим інститутом влади, позиція якого — бути з народом і відстоювати інтереси кожної людини.

Шановні друзі!
Вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!

   Це свято по праву стоїть в одному ряду з державними святами доби незалежності.  Воно спонукає нас ще раз згадати, що гарантоване Основним Законом країни місцеве самоврядування є правом територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення.
   Саме подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування має стати запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя. І які б політичні умови не складалися в країні, державний механізм повинен працювати, а влада повинна забезпечити усі умови, щоб люди отримували гідну заробітну плату і соціальні гарантії  життя.
Ми переконані, що саме місцеве самоврядування  у дні політичної та економічної кризи  має стати стабілізуючим інститутом влади, позиція якого — бути з народом і відстоювати  інтереси кожної людини.
Ми впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.
   Бажаємо усім  Вам плідної праці на благо громади, непохитної віри в утвердження української державності, благополуччя та успіхів у житті.
Щастя,  здоров’я, добра, наснаги та енергії Вам усім!

Голова Тернопільської
районної організації Єдиного Центру                                                                                            Льотковський О.Ю.

Перший заступник Голови
Тернопільської районної організації Єдиного Центру                                                              Карий В.В.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"