З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Голова Теребовлянської районної організації Єдиного Центру - Віктор Резенчук визнаний одним з кращих.
2008-12-06 10:19:00

Голова Теребовлянської районної організації Єдиного Центру - Віктор Резенчук визнаний одним з кращих.

Це вже далеко не перша нагорода пана Віктора, хоча він зазначив, що: «людське визнання твоєї роботи завжди приємне»

В середу, 3 грудня, в Теребовлянському районному будинку культури, на урочистому засіданні присвяченому Дню місцевого самоврядування, Голову Теребовлянської районної організації Єдиного Центру Віктора Резенчука нагородили грамотою Теребовлянської районної ради: «За сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську і життеву позицію». 
  На захід були запрошені всі голови, секретарі та депутати районної, міської, селещних та сільських рад, лідери політичних партій та громадськість району. 
Це вже далеко не перша нагорода пана Віктора, хоча він зазначив, що: «людське визнання твоєї роботи завжди приємне».
 «Радісно, проте ніяких особливих почуттів в мене немає. Я просто знаю що такі люди як ми, роблять ситуацію в районі, тобто ми працюємо – район живе і процвітає. Коли ти з дня в день докладаєш певних зусиль, щоб досягнути бажаної цілі, а потім результат задовольняє тебе і громаду – це завжди приємно», - каже Голова Теребовлянської РО Єдиного Центру та Голова правління ВАТ Микулинецьке АТП Віктор Резенчук

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"