З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Ігор Яцишин: «Ми ніколи не повинні забувати про своїх полеглих побратимів».
2008-12-08 15:26:00

Ігор Яцишин: «Ми ніколи не повинні забувати про своїх полеглих побратимів».

 

Як повідомив керівник секретаріату Тернопільської обласної організації Єдиний Центр та голова громадської організації «Ветерани Афганістану» Борщівського району  Ігор Яцишин, 14 грудня в селі Шупарка Борщівського району, відбудеться футбольний турнір на кубок загиблого воїна – інтернаціоналіста Миколи Жупніка.
Участь у спортивних змаганнях візьмуть футбольні команди Борщівщини. За результатами турніру , переможці отримають цінні призи від Борщівської громадської організації «Ветерани Афганістану» та обласного Секретаріату Єдиного Центру.
За словами Ігора Яцишина,: «В 2009 році воїни – інтернаціоналісти відзначатимуть 20 –у річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Хоча і від цієї дати вже минуло багато років, проте ми ніколи не повинні забувати про своїх полеглих побратимів».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"