З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Володимир Городницький : « Влада повинна повернутися лицем до аграрія».
2008-12-09 18:47:00

Володимир Городницький : « Влада повинна повернутися лицем до аграрія».

Голова Підволочиської районної організації Єдиний Центр прокоментував звернення голови ТОДА до Кабінету Міністрів.

Ситуація, що склалася в аграрній галузі України без оперативного реагування з боку держави може обернутися для селян катастрофою. Низькі закупівельні ціни на вирощену продукцію, неможливість вчасно погасити та взяти кредит, постійне зростання цін на добрива та запчастини, та інші проблеми, можуть поставити українського селянина на коліна з яких він уже не зможе підвестись.
Все-таки , на мою думку, основною проблемою для виробників с/г продукції є проблема збуту. Тобто в теперішніх умовах не є проблемою виробити продукцію. Проблема в іншому – в об’єктивних та економічно – обгрунтованих цінах , за якими цей продукт можна реалізувати.. Тому нещодавнє звернення голови Тернопільської облдержадміністрації до Кабміну я підтримую та вважаю, що Уряд негайно повинен відреагувати на ціноутворення на окремі види с/г продукції, а саме: на зернові, цукор, молоко, та м’ясо ВРХ та свиней.
Примітка. Голова ТОДА Ю.Чижмарь звернувся у листі до Кабміну з пропозицією в найкоротший термін прийняти рішення щодо державного регулювання та запровадження мінімальних закупівельних цін на зерно, цукор, молоко, м’ясо ВРХ та свиней.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"