З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Єдиний Центр пропонує принципово новий підхід у формуванні виборчих списків
2010-08-26 15:43:00

Сергій Тарашевський: Єдиний Центр пропонує принципово новий підхід у формуванні виборчих списків

Про це заявив на прес-конференції голова тернопільських єдиноцентристів Сергій Олександрович Тарашевський презентуючи програму: «Відкриті списки Єдиного Центру»

За словами Сергія Олександровича програма «Відкриті списки Єдиного Центру" – це суспільний праймеріз тобто попередні вибори. Коли партія дає громадянам можливість публічно самим обрати найкращих представників як серед внутріпартійного активу, так і з числа позапартійних громадян чи активістів партій, які у тому чи іншому регіоні не зможуть висувати кандидатів через обмеження внесені до виборчого законодавства.

«Це новий підхід до формування виборчих списків, - сказав Тарашевський, - адже Єдиний Центр відмовившись від «партійного фюрерства» у такий спосіб консультується з громадою, для того, щоб у виборчі списки від Єдиного Центру потрапили достойні кандидати, а не випадкові люди. Ми пропонуємо об’єднатись в Єдиний Центр  кандидатам нового типу. - додатково уточнив голова тернопільських єдиноцентристів,  - запропонований праймеріз  буде стимулювати внутріпартійну конкуренцію, що є позитивним моментом для партійної організації».

Розповідаючи власне про програму «Відкриті списки Єдиного Центру» Сергій Тарашевський зауважив, що вона відбуватиметься у декілька етапів, а усі процедури - висування, формування списків, голосування та підведення підсумків будуть максимально відкритими.

На запитання журналістів, чи є обов’язковою  приналежність до Єдиного Центру для того щоб потрапити у виборчі списки, пан Сергій відповів: «Основна вимога до кандидатів, які мають бажання висуватися по спискам і мажоритарним округам від Єдиного Центру є не членство в нашій партії, а передусім чиста ділова репутація та професіоналізм».

Як повідомив Сергій Олександрович програма «Відкриті списки Єдиного Центру» розпочинається висуненням кандидатів з 28 серпня по 6 вересня  групою виборців (не менше 20 осіб) громадською організацією, що діє на відповідній території або організацією чи первинним осередком Єдиного Центру.
Для цього відповідна заявка подається до Тернопільської обласної організації Єдиного Центру електронною поштою www.ternopil.edc.org.ua, листом чи факсом. У заявці вказуються:
1) ПІБ кандидата;
2) рік народження;
3) місце проживання (місто/село);
4) займана посада (професійна або громадська);
5) партійність;
6) пропозиція щодо рівня місцевої ради до якої висувається кандидат.

Контактна інформація є доступною на офіційному веб - представництві партії www.edc.org.ua та www.ternopil.edc.org.ua.

Наступним етапом буде голосування за кандидатів в Інтернеті (1- 7 вересня) на сайті ТОО Єдиний Центр та на вулицях населених пунктів  (7 вересня) адміністративно – територіальної одиниці територіального рівня.

Щодо голосування на вулицях Тарашевський уточнив, що для цього будуть виготовлення друковані виборчі бюлетені та скриньки. Саме волевиявлення буде відбуватись у партійних наметах з логотипами Єдиного Центру.

«9 вересня на підсумковій прес-конференції  за підсумками голосування, - сказав Сергій Олександрович, - керівники виборчих штабів, в тому числі і я, офіційно оголосимо переможців праймеріз та звернемось до них з пропозицією  про співпрацю та про включення до списків Єдиного Центру чи про висування на посади міських, селищних/сільських голів, кандидатів в мажоритарних округах».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"