З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Ой хто, хто Миколая любить…»
2008-12-19 17:10:00

«Ой хто, хто Миколая любить…»

Голова Ланівецької районної організації Єдиний Центру Василь Дяченко до дня Святого Миколая відвідав школу – інтернат у с. Нове –Село.

 

Таким Миколаєм для дітей, що проживають, навчаються у цьому спеціалізованому закладі став голова Ланівецької районної організації Єдиного Центру Василь Іванович Дяченко.
 
 17 грудня Василь Дяченко відвідав вихованців школи – інтернату в переддень дня Святого Миколая,   та передав дітям зібрані від Єдиного Центру солодкі подарунки.
 
Василь Дяченко: « Святий Миколай, який традиційно приходить до діток в ніч н з 18 на 19 грудня завжди приносить подарунки. Діти, що позбавленні батьківського любові та піклування ніколи не повинні відчувати себе  скривдженими та обділеними. Моє відвідування школи – інтернату є бажанням стати для вихованців цього закладу тим добрим Святим Миколаєм, що запалює в дитячих очах вогник віри, надії та любові».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"