З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Тернопільський Єдиний Центр: Влада має стати більш прозорою для ЗМІ
2014-04-25 13:22:00

Тернопільський Єдиний Центр: Влада має стати більш прозорою для ЗМІ

Єдиноцентристи тернопільщини підтримують місцевих журналістів і вважають, що нова повинна бути відкритою і прозорою для ЗМІ і громадськості. Про це заявили в обласному партійному осередку.

У Тернополі понад три десятки журналістів місцевих та центральних ЗМІ провели акцію, під час якої заявили про своє обурення непрозорістю та закритістю діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Журналісти скаржаться, що відкритими для них є лише PR-акції, в той час, коли представникам ЗМІ важко потрапити на інші заходи влади.

 

В обласній організації Єдиного Центру закликають місцеву владу дослухатись до вимог журналістів і вжити заходи щодо забезпечення повного доступу до інформації, яка може цікавити журналістів щодо діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

«Вважаємо що влада зможе бути ефективною і корисною мешканцям області лише тоді, коли вона буде прозоро і відкрито співпрацювати з журналістами і громадськими активістами, а не відгороджуватися від них», - повідомили обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"