З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Проблеми тернопільського архіву мають бути вирішені якомога швидше
2014-05-08 13:24:00

Сергій Тарашевський: Проблеми тернопільського архіву мають бути вирішені якомога швидше

На круглому столі в архіві, я «отримав на горіхи» від працівників за всіх представників влади: і за вчорашніх, і за нинішніх. Вони стверджують, що коли іде передвиборчий процес, то чиновники усі приходять, поверхнево вникають в проблеми, щось обіцяють і пропадають. Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський за результатами круглого столу з працівниками архіву.

За його словами останні роки обласний архів ніяк не може переїхати в нове приміщення на масиві Дружба і документи змушені зберігатися в приміщенні із високою вологістю та пилом, яке ніяк не облаштоване для зберігання друкованих матеріалів. А на Об’їзній архів готовий тільки на 75%, а існуючий  переживає не найкращі часи: зменшене фінансування, борг в 90 тисяч гривень по оренді приміщення в обласній раді, скорочення працівників, висока вологість.

 

«Мені було дуже соромно за попередників, бо ніхто не спускався в архів і не дивився як реально йдуть справи в установі. Я переконаний, що проблеми архіву мають бути вирішені якомога швидше», - підкреслив Сергій Тарашевський.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"