З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Тернопільські перевізники повинні припинити платити хабарницьку данину місцевим чиновникам
2014-05-19 11:44:00

Сергій Тарашевський: Тернопільські перевізники повинні припинити платити хабарницьку данину місцевим чиновникам

Засуджую дії чиновників - корупціонерів, які через великі побори з перевізників зробили тернополян заручниками незаконних схем. Про це заявив голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру, перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський.

Він закликав тернопільських перевізників не платити хабарницьку данину місцевим чиновникам. Також політик вимагає від міської влади піти на зустріч тернополянам і вирішити транспортні проблеми, без підвищення цін на проїзд.

 

 «Нагадую чиновникам, що сотні смертей на Майдані спонукають українців до побудови нової країни без минулого злочинного режиму і його оборудок. Схаменіться! За час, що вам залишився бути при владі, спробуйте стати трішки чеснішими, аніж є насправді», - з таким словами Скргій Тарашевський звернувся до місцевої влади.

 

Також голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру закликав тернополян добре подумати про свій вибір під час голосування на місцевих виборах. Він впевнений, що на виборах громада не віддасть жодного голосу представникам політичних сил, які грабують місто та знущаються над його мешканцями.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"