З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Сприймаю децентралізацію влади позитивно і сподіваюся що вона найближчим часом буде реалізована
2014-05-22 14:35:00

Сергій Тарашевський: Сприймаю децентралізацію влади позитивно і сподіваюся що вона найближчим часом буде реалізована

Україну чекає децентралізація влади. Села, райони і містечка отримають більше повноважень. Сприймаю цю реформу позитивно і сподіваюся що вона найближчим часом буде реалізована. Про це заявив Голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру, перший заступник голови обласної ради – Сергій Тарашевський.

За його словами тернопільська облрада останніх два дні проводила семінар на тему: «Про основні положення змін до Конституції, концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». До обговорення були запрошені представники влади на місцях і експерти.

 

Політик зазначив, що метою реформи влади є розробити схеми більш схожі до Європейських. Владні повноваження, земельні ділянки та інше будуть належати територіальним громадам. Завдяки цьому владу у більшій мірі віддадуть на місця, громади зможуть розглядати свої питання і проблематику.

 

Сергій Тарашевський вважає, що таким чином держава зможе економити кошти на зайвих апаратах селищних рад. Також матиме підвищення якості роботи за рахунок досвідчених спеціалістів, які собі обиратиме громада на контрактній основі. А партійні квоти повинні відійти на дальній план оскільки по них люди залазять на місця, а далі не знають, що робити з своїми обов’язками.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"