З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Тернопільські єдиноцентристи відправили вантажівку із військовим спорядженням та продуктами в зону АТО
2014-08-06 13:19:00

Тернопільські єдиноцентристи відправили вантажівку із військовим спорядженням та продуктами в зону АТО

Депутати фракції «Єдиний центр» у Тернопільській обласній раді вирішили матеріально підтримувати наших бійців. Щоб передати найнеобхідніше, депутати спершу відправили своїх представників на місце дислокації батальйону, де був складений список потреб у спорядженні, одязі, засобах особистої гігієни, продуктах. Члени фракції взяли на себе зобов’язання щодо придбання дорогих інструментів, запчастин до військової техніки, електротоварів, будівельних матеріалів, продуктів харчування тощо.

У ці вихідні на Херсонщину був відправлений перший вантажний автомобіль з найнеобхіднішими товарами, які супроводжував керівник секретаріату обласної організації «Єдиний центр» Ігор Яцишин. Від імені депутатів фракції він передав командиру батальйону «Збруч» Ігорю Ларіну матеріально-технічні цінності і продукти харчування на понад 200 тисяч гривень.

 

Особливо бійці зраділи військовому спорядженню, техніці, запчастинам, електротоварам, засобам зв’язку, адже дороговартісні радіостанції, дизельні генератори, мініелектростанції, ліхтарі, шини, компаси і т.д. вкрай необхідні у польових умовах і на блокпостах. Варто зазначити, що продуктами харчування військових у повному обсязі забезпечують і краяни, які постійно збирають і передають чи привозять провізію.

 
Військові та командир батальйону розповіли, що штаб повністю забезпечений електроенергією, водопостачанням, і хоча у бійців польові умови проживання, вони перебувають у належних санітарних умовах.  Командир батальйону подякував депутатам за суттєве поповнення матеріально-технічної бази і за моральну підтримку бійців, віру в їх перемогу, яка так необхідна на передовій. Ігор Яцишин повернувся з подякою від батальйону і новим списком потреб військових, тому акція триватиме й надалі –  у штабі чекають на нові надходження від усіх небайдужих до життя країни тернополян.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"