З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Тернопільський Єдиний Центр закликає до проведення чесних і прозорих виборів
2014-09-30 15:12:00

Тернопільський Єдиний Центр закликає до проведення чесних і прозорих виборів

У Тернопільській обласній організації Єдиного Центру закликають владу і правоохоронні органи не допустити зловживань у ході виборчого процесу до парламенту і у повній мірі забезпечити чесне прозоре і демократичне волевиявлення громадян на виборах до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року.Про це заявили в місцевому партійному осередку.

За інформацією ЗМІ в області уже фіксують перші порушення та зловживання у ході виборчого процесу до парламенту, а також спроби непрямого підкупу виборців. Про це розповідають громадські спостерігачі.

 

У Єдиному центрі звертаються до жителів області з проханням відповідально поставитися до всеукраїнського волевиявлення громадян і не торгувати своїми голосами.

 

«Українці стояли на Євромайдані заради верховенства права і подолання корупції, а не для того, щоб знову продавати свої голоси на виборах і голосувати за хабарників», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"