З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський прозвітував перед громадою
2015-01-21 11:07:00

Сергій Тарашевський прозвітував перед громадою

Звіт депутата Тернопільської обласної ради, першого заступника голови обласної ради, Голови Тернопільської обласної організації Єдиного Центру Сергія Тарашевського:

Сергій Тарашевський, депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, обраний на позачергових виборах 15 березня 2009 року від політичної партії «Єдиний Центр», член депутатської фракції «Єдиний Центр» у Тернопільській обласній раді. Є членом опікунської ради Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» та ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

«За звітний період (2014р.) відбулось чотири сесії Тернопільської обласної ради, 13 пленарних засідань. У 2014 році Тернопільською обласною радою було прийнято 264 рішення.

 

Особливо важливо, що всі рішення обласної ради мали практичне втілення і значною мірою сприяли розвитку позитивних процесів у різних сферах життєдіяльності області, а певна їх частина знайшла реалізацію у державних рішеннях з означених питань.

 

Рік, що минув, був особливим. Для держави він став виявом велетенського героїзму та разом з тим – трагічних подій. Це час Революції гідності і час – Небесної Сотні, час анексії Криму, початку війни на Донбасі, подвигу та героїчної загибелі наших вояків. Безперечно, пройшли вони і через обласну раду.

 

Вже у березні було прийнято рішення про перерахунок одноденного заробітку сім’ї загиблого у Криму військового прапорщика Кокуріна. На жаль, це була одна із перших втрат неоголошеної нам Росією війни.

 

Також керівниками облради, депутатським корпусом було надано допомоги сім’ям загиблих та постраждалих на Майдані тернополян. Дізнавшись про випуск Казначейських зобов’язаннь України “Військові”, разом із колегами долучився до їх придбання.

 

Cеред питань, розглянутих на 49 сесії обласної ради 3 липня, надважливим було також прийняте рішення (рішення № 1644) про затвердження змін до програми матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Тернопільської області.

 

Прийняті зміни дадуть можливість здійснити реалізацію заходів програми щодо забезпечення особового складу 6-го  батальйону територіальної оборони Тернопільської області необхідними засобами захисту – бронежилетами, сталевими (кевларовими) шоломами. А також радіостанціями, речовим майном та спорядженням згідно з потребами. На це передбачено понад 4 мільйони 700 тис. гривень.

 

Разом з тим депутати фракції «Єдиний центр» у Тернопільській обласній раді вирішили матеріально підтримувати наших бійців із 6-го батальйону територіальної оборони «Збруч». Щоб передати найнеобхідніше, депутати спершу відправили своїх представників на місце дислокації батальйону, де був складений список потреб у спорядженні, одязі, засобах особистої гігієни, продуктах. Члени фракції взяли на себе зобов’язання щодо придбання дорогих інструментів, запчастин до військової техніки, електротоварів, будівельних матеріалів, продуктів харчування тощо.

 

Вважаю однією із найважливіших акцій обласної ради минулого року – звернення до усіх комунальних установ про збір коштів на потреби воїнів АТО. Таким чином було зібрано 686 тисяч 287 гривень. Усі кошти пішли за призначеням. На усі витрати є відповідні документи та акти виконаних робіт.

 

Відповідно до своїх посадових обов’язків здійснював організаційне, інформаційне, аналітичне забезпечення діяльності ради, постійних комісій ради, підготовку матеріалів на розгляд сесії ради, засідань президії ради питань, що стосуються соціально-економічного розвитку області, обласного бюджету, планування територій, архітектури і будівництва, енергозабезпечення та впровадження інноваційних технологій, аграрної політики та земельних відносин, охорони здоров’я, зовнішньоекономічної діяльності.

 

Також забезпечував попередній розгляд на засіданнях постійних комісій ради та пленарних засіданнях сесій проектів обласних програм, які подаються обласною державною адміністрацією, контролював хід виконання вказаних програм, організовував їх заслуховування на засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях ради.

 

Згідно із розпорядженням голови обласної ради № 75 від 21 травня 2009 року вів контроль ефективності діяльності, використання і збереження майна об’єктів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, займався координацією роботи постійних комісій Тернопільської обласної ради, відділів виконавчого апарату та здійснював повноваження голови Тернопільської обласної ради.

 

За попередній рік взяв участь у реалізації низки заходів та проектів соціально- економічного, культурного та соціального значення обласної ради.

 

Упродовж 2014 року здійснював особистий прийом громадян, прийняв понад 100 тернополян. Всі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. 44 заявникам було надано матеріальну допомогу на суму 40 тисяч гривень.

 

У рамках своїх депутатських повноважень провів ряд зустрічей із виборцями», - про це повідомив у своєму звіті Голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру, перший заступник голови обласної ради – Сергій Тарашевський.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"