З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Проект бюджету Тернопільської області не відповідає подіям в державі
2015-01-29 13:49:00

Сергій Тарашевський: Проект бюджету Тернопільської області не відповідає подіям в державі

Перший заступник голови обласної ради, Голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру Сергій Тарашевський заявив, що проект бюджету області на 2015 рік не відповідає сучасним викликам і подіям, які відбуваються в Україні.

 

Так зокрема він звернув увагу на те, що якщо подивитися на статистику призову, то Тернопільська область дала один із найнижчих результатів, а це означає, що населення ухиляється від мобілізації і тікає.

 

Заступник голови обласної ради вважає, що потрібно сконцентрувати зусилля на професійних бійцях контрактниках, яких має підібрати відповідна інстанція, або СБУ або військові комісари.   

    

На його думку облрада має взяти на себе фінансування діяльності сотні бійців і забезпечити їм гідну заробітню плату. За підрахунками депутата для цього потрібно віднайти близько 25 млн. грн. на наступний рік.

 

Сергій Тарашевський закликає владу зосередитись на пошуку вправних бійців контрактників, щоб молоді недосвідчені хлопці не ставали наживою для путінських головорізів на фронті. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"