З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський: Тернопільська ОДА і більшість депутатів не готові до рішучих змін
2015-01-30 12:43:00

Сергій Тарашевський: Тернопільська ОДА і більшість депутатів не готові до рішучих змін

Бюджет Тернопільської області був прийнятий з великою натяжкою. Це говорить про те, що Тернопільська ОДА, а також більшість депутатів не готові до рішучих кардинальних змін, які вкрай необхідні сьогодні. Так вважає перший заступник голови обласної ради, Голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру Сергій Тарашевський.

Політик вказав на те, що він пропонував взяти на один тиждень перерву щоб доопрацювати схеми оптимізації бюджету, побачити, які кошти можна вивільнити і запустити відповідні програми.

 

Він зазначив, що незважаючи на це, він особисто продовжуватиме шукати де можна зробити оптимізацію бюджету.

 

Політик запросив усіх патріотів і небайдужих людей, а також депутатів, які активно виступали на комісіях і були незгідними з тими чи іншими статтями бюджету до спільної роботи з метою формулювання рішучих і дієвих пропозиції, які призведуть до економії коштів, які можна буде використати для підвищення обороноздатності держави.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"