З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Тернопільські єдиноцентристи: Влада має навести лад із фінансовим забезпеченням  тернопільської залізничної лікарні
2015-02-06 11:40:00

Тернопільські єдиноцентристи: Влада має навести лад із фінансовим забезпеченням тернопільської залізничної лікарні

Працівники тернопільської залізничної лікарні вже другий місяць не отримують зарплати, а влада жодним чином не намагається вирішити цю проблему. Так вважають у Тернопільській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ медпрацівники тернопільської залізничної лікарні, вже другий місяць не отримують зарплату, а установа знаходиться під загрозою відключення електрики, газу і відсутності харчування для хворих.  

 

Проблема виникла через те, що цей лікувальний заклад, який територіально знаходиться в обласному центрі, має представництва по районах.  Якщо раніше такі установи фінансувалися з держбюджету, то тепер, через зміни у законодавстві, їх повинні утримувати територіальні громади.

 

Єдиноцентристи переконані, що ніхто крім місцевої влади не зможе навести лад із функціонуванням залізничної лікарні.

 

«Обласна і місцева влада повинні знайти механізми вирішення цієї проблеми, спільно випрацювати проекти і затвердити їх на сесії облради. А для цього депутатам обласної ради потрібно приходити на засідання, а не зривати їх через відсутність кворуму, як це відбулось 5 лютого», - переконані обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"