З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Тернопільські єдиноцентристи закликають владу вжити заходів для покращення якості питної води
2016-07-04 15:03:00

Тернопільські єдиноцентристи закликають владу вжити заходів для покращення якості питної води

Регіональна програма «Питна вода Тернопілля» на 2006-2020 роки, зокрема розвиток і реконструкція систем водопостачання та водовідведення в повному обсязі не виконується, з огляду на недостатнє фінансування. На це звертають увагу у Тернопільській обласній організації Єдиного Центру.

 

За повідомленнями ЗМІ якість питної води в ряді населених пунктів області погіршується щорічно. Так, зокрема, у 2016 році погіршилась якість води із джерел централізованого водопостачання м.Чорткова, м.Борщова, м.Теребовлі та окремих сільських водогонів Кременецького, Борщівського, Теребовлянського та Козівського районів.

 

За інформацією партійців на якість питної води систем централізованого водопостачання негативно впливає відсутність у багатьох населених пунктах необхідних потужностей для очищення до нормативних вимог питної води та стічних вод, незадовільний стан водопровідних споруд і мереж.

 

Також влада не вирішує питання виділення коштів для проведення дезінфекції питної води з джерел децентралізованого водопостачання. А без вирішення даної проблеми неможливо з гарантією забезпечити жителів сільських населених пунктів якісною питною водою.

 

Тернопільські єдиноцентристи закликають органи державної виконавчої влади,  місцевого самоврядування, керівників підприємств і господарств вжити заходів і приділити належну увагу забезпеченню населення доброякісною питною водою. Адже невідповідність якості питної води нормативним вимогам – одна із причин розповсюдження в державі багатьох серйозних захворювань.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"