З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

У тернопільських школах пропагуватимуть бокс
2008-10-21 12:15:00

У тернопільських школах пропагуватимуть бокс

«У хлопців, що займаються боксом, в житті немає місця ні наркотикам, ні алкоголю, ні тютюну» - сказав Сергій Тарашавеський. Організатори проекту хочуть показати підліткам, що бокс дає не тільки сильне та красиве тіло, а й здоров’я.


Про створення проекту, що буде пропагувати бокс серед тернопільської молоді, голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру Сергій Тарашавський та Віце-президент федерації боксу області Іван Білик розповіли журналістам на Всеукраїнському дитячо - юнацькому турнірі з боксу присвяченому  пам’яті воякам УПА та українському козацтву. Спортивний захід відбувся цими вихідними у санаторії Медобори і зібрав більше 100 молодих спортсменів зі всієї України. За словами організаторів турніру, метою проведення спортивних змагань є патріотичне виховання та пропаганда здорового способу життя серед молоді. Саме для підтримки цих ініціатив на місцевому рівні, депутати міської ради планують провести у всіх школах Тернополя показові виступи молодих боксерів. Таким чином вдасться збільшити кількість прихильників цього виду спорту та продемонструвати, як можна з користю для себе проводити вільний час.

«У хлопців, що займаються боксом, в житті немає місця ні наркотикам, ні алкоголю, ні тютюну»  - сказав Сергій Тарашавеський. Організатори проекту хочуть показати підліткам, що бокс дає не тільки сильне та красиве тіло, а й здоров’я. В зв’язку з тим, що в Тернополі зараз функціонують лише два приватних спортивних заклади із боксерськими рингами, то депутати також пообіцяли допомогти місту знайти приміщення для безкоштовних занять майбутніх Кличків.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"