З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Як діти вчать нас любити Україну
2008-10-21 11:22:00

Як діти вчать нас любити Україну

В дитячих очах відображається сяйво цього світу, вони не бачать зла і зради, не бачать заздрості і жадібності, не чують пустоти і не вміють прикрашати потворну суть солодкими словами. Діти - це наше чисте і світле майбутнє, яке ми щодня водимо до дитсадка чи до школи і в якому плекаємо надії. Вони ж, у свою чергу руйнують нашу сіру буденність своїми посмішками і підтримують у нас бажання жити боротися та творити… зрештою, вони дарують любов і вчать нас любити.

      Двоє молодих тернополянок стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких художніх робіт на тему «Як я люблю Україну», які проводив Єдиний Центр та благодійний фонд «ЛІРОС» . Роботи наших земляків Орищук Віри «Україна писанка» та Клачко Юлії «Карпати мої» - були визнані одними із кращих у цю суботу в Києві, та отримали по одній із семи заохочувальних премій, кожна в своїй віковій групі. Творіння юних митців оцінювало столичне художнє суддійство під головуванням лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого художника України, Лауреата премії імені Василя Стуса, члена Національної спілки художників України Валерія Франчука. Загалом на конкурс прийшло понад 12 тисяч робіт зі всіх куточків нашої держави. Діти зображали на них свій рідний край, свої бажання та мрії, все, що їм асоціюється з Україною та її символікою. Близько півтори сотні найкращих малюнків були представлені на виставці у «Печерській галереї» в Києві, яка тривала три дні.

     Конкурс стартував у серпні цього року і відбувався у два етапи – на регіональному та всеукраїнському рівні. 91 молодий художник Тернопілля надіслав свої роботи до офісу Тернопільської обласної організації Єдиного Центру, з яких було обрано по 10 переможців у кожній віковій категорії. Місцеву колегію журі очолив директор Тернопільської художньої школи Євген Чопик. За підсумками регіонального відбіркового туру, 21 дитяча робота від нашої області була виставлена у Печерській галереї в місті Києві. Крім того, всі учасники місцевого конкурсу отримали грошові винагороди та подарунки.

     Організатори конкурсу - Єдиний Центр та Благодійний Фонд "ЛІРОС" зауважили, що такого відгуку юних митців не очікували, «всі роботи виконані з душею, тому обирати найкращих було дуже важко». Вони також пообіцяли, що роботи переможців, серед яких і малюнки наших маленьких землячок, увійдуть до друкованого каталогу, а сформована експозиція об»їде всі міста України. Таким чином діти і нам, і нашим політикам, дають свої «уроки любові», і нагадують про те, що ми, на разі, відповідаємо за вибір їхнього майбутнього!

Юлія Острозька

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"