З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Засвіти свічку в суботу 22 листопада!
2008-11-17 18:04:00

Засвіти свічку в суботу 22 листопада!

Це - знак нашої пам\'яті. Це - святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це - світло очищення задля нашого майбутнього.

Тернопільська обласна організація Єдиного Центру закликає, кожного жителя нашого краю, на знак вшанування пам\'яті невинних жертв Голодомору 1932-1933років, у суботу, 22 листопада 2008 року з 16 до 24 год. приєднатися до всеукраїнської акції "ЗАСВІТИ СВІЧКУ!"
Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам\'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.
 
За словами Президента України Віктора Ющенка:
«Я прошу кожного громадянина України і кожну українську сім\'ю схилитись перед пам\'яттю наших невинно загиблих батьків, братів і сестер. Це дуже потрібно для кожного з нас, для нинішнього і прийдешнього поколінь, для нашої єдності, для нашої віри у життя і справедливість.
Закликаю вас, дорогі співвітчизники, у цей день об\'єднатись у слові і молитві за Україну і поставити у кожному вікні свічку віри і надії.
Це - знак нашої пам\'яті.
Це - святий вогник, який зігріє душі загиблих.
Це - світло очищення задля нашого майбутнього.
Ми живемо. Живе наш народ. Так буде завжди.»

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"