З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

Заява Голови Тернопільської обласної організації Єдиний Центр Сергія Тарашевського
2008-12-12 12:50:00

Заява Голови Тернопільської обласної організації Єдиний Центр Сергія Тарашевського

В газеті «Номер один» №49 від 10.12.2009 року розміщено інформаційний матеріал під заголовком «Зрадники залишаються зрадниками» за підписом прес – служби ТОО ВО «Батьківщина».

    В матеріалі народних депутатів від Тернопільщини, а саме: Івана Стойка, Олега Гуменюка та члена партії Єдиний Центр народного депутата Михайла Полянчича названо псевдо – патріотами та зрадниками. За словами «бютівців», на такі порівняння  до згаданих депутатів заслуговують їхні дії – відмова підписати 9 грудня угоду про утворення коаліції депутатських фракції БЮТ-НУНС-БЛ.

                                 
   Через те, що розміщений матеріал є резонансним я змушений його прокоментувати та заявити про наступне:
  
    Яку коаліційну угоду мав підписати Михайло Полянчич? Угоду в якій повністю відсутня чітка аргументація щодо важливих для держави питань - антикризових заходів, двомовності, позаблокового статусу України чи можливих змін до Конституції?
  Тай зрештою, чи можна йти в одну коаліцію з Литвином який не так давно чітко озвучив власні позиції :  Блок Литвина проти вступу України в НАТО та підтримує двомовність.
  
   Коаліція, що створюється поспіхом, без визначених цілей та чітких завдань та в першу чергу зобов’язань приречена на поразку. Перед можливим створенням нової коаліції, її учасники повинні чітко сказати, для чого вони об‘єднуються. Чи могли представники Єдиного Центру підписати таку угоду? Звичайно, що ні.
 
  Ще 8 грудня лідер Єдиного Центру Ігор Кріль озвучив основні  принципи на яких має базуватися діяльність нової коаліції незалежно від її складу:
1.    Прізвища прем‘єра та членів уряду не має бути серед кандидатів у Президенти. В умовах кризи прем’єр-міністр має перейматися виключно економікою країни, а не президентськими виборами.
 
2.    Коаліційна угода повинна бути прийнята у формі законодавчого акту. Це зробить її обов‘язковою до виконання.
 
3.    Коаліційна угода повинна бути конкретним планом роботи законодавчої та виконавчої влади. Звітування за виконання пунктів угоди має відбуватися щомісяця.
 
4.    Публічні зобов‘язання щодо мораторію на розгляд низки політичних питань: питання мови, НАТО, зміни підпорядкування центральних органів влади.
 
5.    Після обрання нового прем’єр-міністра у двотижневий термін він має подати на затвердження парламенту антикризову програму дій уряду на 2009 рік.
   Якщо такі принципи будуть дотримані, це стане важливим доказом того, що нова коаліція створюється не для переділу державних посад чи власності, а для вирішення конкретних соціально-економічних проблем, які стоять перед країною.
Лише за умови якщо нова коаліція буде сформована на вказаних принципах, народні  депутати Єдиного Центру готові її підтримати.
 Розміщені заяви та закиди до Єдиного Центру від БЮТ я відкидаю та вважаю такими, що мають на меті дезорієнтувати громадськість, та сформувати негативну думку щодо діяльності партії Єдиний Центр.
 
Голова ТОО ЄЦ      Сергій Тарашевський

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"