З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Сергій Тарашевський очолив список Єдиного Центру до Тернопільської міської ради
2010-10-07 09:48:00

Сергій Тарашевський очолив список Єдиного Центру до Тернопільської міської ради

1 жовтня відбулась партійна конференція Тернопільської міської організації Єдиного Центру, на якій було висунуто кандидатів у депутати міської ради на виборах 2010 року

Учасники конференції визначились із виборчим списком кандидатів до Тернопільської міської ради та рейтинговим таємним голосуванням затвердили його. За результатами конференції очолив список лідер ТОО Єдиного центру Сергій Тарашевський.

Також делегати конференції проголосували за кандидатів, які братимуть участь у виборах 31 жовтня 2010 року у одномандатних виборчих округах. Розподіл по округах пройшов спокійно, виважено, толерантно, з повагою до думки один одного. У результаті визначились із кандидатами на усі тридцять округів і дали старт спільній передвиборчій роботі. Цікаво, що більшість кандидатів поповнили ряди єдиноцентристів з проекту „Відкриті списки”, тобто їх уже обрали тернополяни, як достойних своїх представників у органах місцевого самоврядування.

Голова Тернопільської міської організації Ольга Зайцева зазначила, що „до партійного списку увійшли впливові, досвідчені, компетентні, відомі, авторитетні серед тернополян люди: економісти та науковці, юристи та громадські діячі, підприємці та директори підприємств. Вони не тільки гідні представляти інтереси громади в органах місцевого самоврядування, а й добре знають проблеми міста, спроможні вплинути на їх вирішення”.

Власного кандидата на посаду міського голови тернопільські єдиноцентристи не висуватимуть. Вони дотримуються чіткої позиції, що мера потрібно обирати у два тури, щоб цю посаду зайняла людина з найбільшою довірою громадян. Ця норма не прийнята законодавчо, тому після виборів цю посаду займе людина з меншою довірою громадян, тобто буде обрана меншістю. „Сьогодні існує три моделі, за якими приймають рішення про висунення кандидата на міського голову, і усі вони не на користь громади, - аналізує заступник голови ТОО Єдиного центру П.Вибираний. – За першою схемою, кожна партія обирає свого кандидата, щоб він, по перше, долучився до фінансування виборчої кампанії і серйозної агітації, по друге, за партію проголосує більше виборців. Друга схема передбачає виграш у будь-якому випадку: не оберуть мером, то точно буде депутатом. Третя – технічні кандидати, які вирішили покращити своє фінансове становище за рахунок виборів. Це можуть дозволити собі хіба що партії, яким байдужа їх перспектива. Щоб не потрапити у жодну з вищезазначених категорій, ТМО Єдиного центру вирішила не висувати своєї власної кандидатури, бо при існуючій системі це тільки розпорошить голоси виборців”.

Чутки про Юрія Чижмаря були не безпідставними. „Його кандидатуру розглядала рада партії як достойного претендента, - розповів С.Тарашевський. – Він – принципова і відповідальна людина, добрий господарник, перспективний політик, який зробив для області дуже багато. Він вважає, що в Тернополі знайдеться місцевий достойний кандидат”.

Серед ЗМІ поширювалась також інформація про Сергія Тарашевського як можливого кандидата на посаду міського голови. На запитання: Чому Ви не балотуєтеся? С.Тарашевський відповів: „Я займаю одну з найвищих посад в області, яку мені доручила тернопільська громада. Розпочав багато цікавих і доленосних для Тернопільської області проектів, є задумки на майбутнє, тому буду їх реалізовувати. Як цілеспрямована людина, яка відповідає за свої слова та вчинки, вважаю, що в обласній раді я корисніший для громади”.

Тернопільські єдиноцентристи продовжують аналізувати висуванців від інших політичних сил, вивчати їх програми та можливості їх реалізувати, проводять зустрічі з кандидатами, обіцяють визначитись найближчим часом і підтримати найдостойнішого, щоб разом рухатися далі у розбудові міста Тернополя.   
          
Підсумовуючи результати конференції, Сергій Тарашевський зазначив, що „ми ставимо перед собою досить амбітні плани: покращити життя кожного через реалізацію програми партії „Якісна Україна”. Ми не обіцяємо зробити усе і відразу, але обрали шість першочергових кроків: захищене життя, реальні тарифи, якісна і доступна медицина, чисте довкілля, сучасні дороги, нові робочі місця. Задля цього ми повинні здобути максимальну кількість перемог у цих виборах”!

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"