З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

БЮТ злякався виборів
2009-03-03 18:49:00

БЮТ злякався виборів

Сьогоднішнє голосування у ВР в черговий раз довело, що партія імені діючого Прем’єр-міністра немає жодних принципів, окрім влади грошей та політичної кон’юктури

 

        Єдиний Центр обурений ситуацією, коли жителі цілої області стали розмінною монетою політичних ігрищ мега-партій, - про це заявив голова Тернопільської обласної організації Єдиний Центр Сергій Тарашевський на прес-конференції, з приводу відміни Верховною Радою виборів до Тернопільської обласної ради.
    
     «Вибори відмінили аутсайдери виборчих перегонів – БЮТ і Партія Регіонів, - сказав він. – Щотижневе систематичне падіння рейтингу БЮТ дав зрозуміти, що вибори вони програють. Програш показав би реальну розстановку сил в області, й зрештою, в Україні. Перед президентськими виборами БЮТ злякався очевидного провалу. За такою логікою, в Україні взагалі не повинні бути вибори, там, де вже один раз виграла їх політична сила.»
 
     На думку Сергія Тарашевського, сьогоднішнє голосування у ВР в черговий раз довело, що партія імені діючого Прем’єр-міністра немає жодних принципів, окрім влади грошей та політичної кон’юктури.
 
       «Їм абсолютно все одно, як буде жити область з недієздатною обласною радою, без обласного бюджету, зате із політичною нестабільністю під час  кризи, але свій програш вони сховають. Та з часом все таємне стає явним», - заявив Сергій Тарашевський.
 
     «Чим керувалися депутати, котрі за 12 днів до оголошених виборів, відміняють своє рішення? Зрозуміло, що тільки не економією державних грошей. Протягом 48-и днів виборчих перегонів значна частина із 10 млн. гривень бюджетних коштів, котрі надійшли в область,  вже витрачена, а частина ще витратиться мінімум на зарплати членам комісій, що вже пропрацювали цей час. Але розплачуватися за депутатське рішення доведеться всій Тернопільській області, - наголосив Сергій Тарашевський. - І найголовніше, дійсними лишилися постанови ВР про призначення ще понад 70 місцевих виборів»

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"