З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ліснича: На Тернопіллі був зафіксований крах БЮТу як політичної сили
2009-03-17 15:49:00

Ліснича: На Тернопіллі був зафіксований крах БЮТу як політичної сили

Ще рік тому на Тернопільщині БЮТ підтримувало понад 60% виборців, два тижні тому – трохи більше 10%. А 15 березня на Тернопіллі був зафіксований крах БЮТу як політичної сили. І після цього вони не зможуть хизуватися підтримкою народу, оскільки люди поставили свою оцінку діям брехливих політиків.

Так прокоментувала Голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича ганебний програш політичної сили БЮТу на виборах до Тернопільської облради, що відбулися 15 березня 2009р. 

 

БЮТ відправив Тернопільську обласну раду у відставку, оскільки розраховував, що отримає більше 50% голосів на позачергових виборах. Коли ж рейтинг цієї політичної сили у області обвалився майже у п‘ять разів – майже до 10%, вони вирішили скасувати вибори.

  

Свою поразку БЮТ відтягував всіма засобами: маніпулював судами, погрожував головним опонентам, перешкоджав роботі виборчих комісій. Однак, зірвати вибори не вдалося і Тернопільська область отримає повноцінну обласну раду.

 

В умовах кризи обласна рада повинна працювати постійно та результативно. Зриваючи вибори, політики автоматично гальмують реалізацію бюджетних програм і відкладають вирішення нагальних соціальних проблем. Її першочерговим завданням зараз є прийняття обласного бюджету, вирішення нагальних соціальних проблем.

 

Ці вибори ще раз підтвердили – люди більше не голосуватимуть за «котів у мішку». Вони хочуть знати свого депутата в обличчя та мати можливість спитати в нього за виконання виборчих обіцянок. Тому, виборче законодавство потрібно змінювати. І починати потрібно із запровадження відкритих списків.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"