З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

2014-03-01 12:35:41

Сергій Тарашевський: Нинішня влада має взяти на себе відповідальність за пограбовану державну скарбницю

Переконаний вчорашня опозиція, а нинішня влада має взяти на себе відповідальність за пограбовану державну скарбницю і в рази зменшений золотовалютний запас України. Про це заявив голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський.

 

Пролітик спантеличений вчорашнім виступом нового прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Його спіч на тему «все пропало» викликає, як мінімум, питання: «Панове, а де ж ви були, коли діялись ці злодіяння. Перше завдання опозиції – контроль за владою. Чому тоді, коли розграбовувалась держава, опозиція мовчала. Чому не створювались робочі групи, ревізійні комітети, власне, та будь-що, щоб, якщо не запобігло б злочинам, то бодай поінформувало суспільство?»- запитує Сергій Тарашевський


Він вважає, що проголошені цілі, завдання та програма дій уряду доводять, що знову весь тягар виходу з економічної кризи ляже на плечі народу.
«Адже, за словами Арсенія Яценюка: «Депресивний стан економіки унеможливлює підтримання належних соціальних стандартів для переважної більшості населення». Тому в країні буде впроваджено режим суворої економії. Тим паче, що новопризначені міністри вже говорять про підняття тарифів на газ для населення та інших комунальних платежів.

 

«Замість того, щоб шукати креативні шляхи виходу з кризи, новий уряд здійснює кроки надзвичайно схожі на ті, що їх робила вчорашня злочинна влада, – тотальна критика попередників та дії на подальше зубожіння народу», - вважає політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"

Останні публікаціївсі