З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Персональні дані

Олег Крижовачук

Біографія

Крижовачук Олег Петрович народився 23 травня 1954 у селі Карначівка Лановецького району Тернопільської області.

У 1976 закінчив фізико-математичний факультет Тернопільського педагогічного інституту. Працював учителем, організатором позакласової та позашкільної виховної роботи СШ, з 1980 року став директором міжшкільної навчально-виробничої майстерні у селі Нове Село Підволочиського району.

У 1981 - 1986 роках перебував на громадській роботі. З 1986 був головою колгоспу, з 1993 - головою КСП, а у 1998 став директором ТОВ «Україна» у селі Скорики Підволочиського району Тернопільської області. Після реорганізації господарства працівники одностайно підтримали його кандидатуру на посаду директора новоствореного товариства і всі власники земельних сертифікатів віддали свої паї в оренду ТзОВ.

Під час виборів 2002 року, набравши найбільшу кількість голосів виборців Підволочиського району, обраний депутатом обласної ради. Нині - депутат районної ради.

23 серпня 2007 отримав звання «Герой України» з удостоєнням ордена Держави. Заслужений працівник сільського господарства України (1993) та кавалер Ордена «За заслуги» III ступеню (1999).

Діалогивсі