З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Персональні дані

Ярослав Навольський

Член ради Тернопільської обласної організації, член президії

Біографія

Я, Навольський Ярослав Миколайович, народився 25 березня 1958 року в селі Бедриківці Заліщицького району Тернопільської області.
Громадянин України. В 1965 році пішов у перший клас місцевої школи, яку закінчив у 1973 році. У цьому ж році втупив до Борщівського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства.
Після закінчення технікуму з липня 1977 року працював інженером з техніки безпеки колгоспу ім. Щорса Шумського району Тернопільської області. В листопаді цього ж року був призначений на посаду інженера гарантійного забезпечення запчастинами Заліщицької райсільгоспмеханіки. В 1986 році після реорганізації підприємства в „Райагропостач” був переведений на посаду начальника відділу. Одночасно навчався в Львівському ордена Леніна політехнічному інституті ім. Ленінського комсомолу за спеціальністю „Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти”, закінчивши його в 1985 році та здобувши кваліфікацію інженера-механіка.
З 1994 по 2001 роки працював директором МПП „Арма”, а з 2002 по 2008 роки – директором МПП „Роммар”. У квітні 2008 року призначений на посаду радника голови патронажної служби апарату Тернопільської ОДА. У травні 2008 року призначений тимчасово виконувачем обов’язків голови Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області.
З 6 серпня працюю на посаді голови Заліщицької районної державної адміністрації.
В квітні 2008 року обраний депутатом Заліщицької районної ради. Член партії „Єдиний Центр”. Проживаю в Україні постійно з дня народження.
Одружений. Дружина – Навольська Марія Мар’янівна, 1967 р.н., тимчасово не працює. Син – Навольський Роман Ярославович, 1991 р.н., навчається в 11 класі Заліщицької державної гімназії. Дочка – Навольська Марта Ярославівна, 1993 р.н., навчається в 10 класі Заліщицької державної гімназії.

Діалогивсі