З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Персональні дані

Світлана Демчук

Голова Шумської районної організації

Біографія

Я, Демчук Світлана Леонтіївна, народилась 19 вересня 1962 року в смт. Лизоч Здолбунівського району Рівненської області в сім’ї службовців.
Громадянка України.
Навчалась в Лизоцькій середній школі, з 1979 року – студентка філологічного факультету Рівненського державного педагогічного інституту. В серпні 1983 року прийнята на роботу вчителем Петильківської восьмирічної школи Шумського району Тернопільської області. З серпня 1986 року по липень 1989 року переведена на посаду заступника директора Вілійської середньої школи Шумського району, а в липні 1997 року призначена на посаду директора цієї школи, де й працюю по сьогоднішній день. Депутат Шумської районної ради двох скликань. Член партії „Єдиний Центр”, голова районної організації.
Розлучена.
Син, Кукуріка Богдан Іванович, 1985 року народження, працює прес- секретарем директора ТОВ „Сегеш - Україна” в м. Шумськ.
Син, Кукуріка Юрій Іванович, 1988 року народження, студент Рівненського державного гуманітарного університету.
Під слідством я і мої рідні не перебували, судимі не були.

Діалогивсі