З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Персональні дані

Іван Курницький

Член Ради Тернопільської обласної організації

Біографія

Я, Курницький Іван Іванович, народився в селі Сичівка Христинівського району Черкаської області 18 червня 1950 р. в сім’ї селянина, член партії „Єдиний Центр”.
Батько – Курницький Іван Євгенович, 1915 р. народження, уродженець села Сичівка Христинівського району Черкаської області, працював в колгоспі, в 1979 році помер.
Мати – Курницька Валентина Миколаївна, 1918 р. народження, уродженка села Садова Сампурського району Тамбовської області, працювала в колгоспі, в 1987 році померла.
Громадянин України.
1957-1967 рр. навчання у Івангородській середній школі Христинівського району Черкаської області.
З 1967 по листопад 1968 рр. працював муляром будівельного управління №2 Дніпропетровського тресту 17.
З листопада 1968 по листопад 1970 рр. – служба в лавах Радянської армії.
Після звільнення в запас був зарахований слухачем підготовчого відділення Білоцерківського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1976 р.
Після закінчення інституту працював агрономом в колгоспі імені Лесі Українки в с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.
З березня 1977 р. по жовтень 1977 р. – заступник голови правління цього колгоспу.
З жовтня 1977 р. по серпень 1991 р. – працював на партійно-радянській роботі у Тернопільській області.
З жовтня 1991 р. по серпень 1998 р. – працював директором Кременецького маслосирзаводу, головою, директором агрофірми „Волинь” Кременецького району Тернопільської області.
В серпні 1998 р. призначений головою Монастириської райдержадміністрації, в квітні 1999 р. обраний головою Кременецької районної ради Тернопільської області.
З травня 2000 р. по квітень 2002 р. працював головним консультантом Головного Управління організаційно-кадрової роботи та взаємодії з регіонами Адміністрації Президента України.
З квітня 2002 р. по липень 2004 р. працював головою Тернопільської обласної державної адміністрації.
З грудня 2005 р. призначений головою Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.
Присвоєне почесне звання „Заслужений працівник сільського господарства України”.
Одружений. Дружина – Курницька Галина Василівна, 1953 року народження, працює директором філії Української інноваційної страхової компанії „ Інвестсервіс” (м. Тернопіль). Дочка – Аліна, 1973 р.н., працює науковим співробітником медичного університету ім. Горбачевського у м. Тернополі. Син – Віталій, 1979 р.н., працює спеціалістом в Укргазбанку у м. Кременець Тернопільської області.
Я мої рідні та рідні дружини до судової відповідальності не притягались. За кордоном ніхто з родичів не проживає.

Діалогивсі