З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Персональні дані

Любомир Фесик

Голова Зборівської районної організації

Біографія

Я, Фесик Любомир Іванович, народився 28 серпня 1967 року в селі Залізці Зборівського району Тернопільської області, українець з дня народження.
З 1974 по 1984 роки навчався у Залозецькій середній школі І-ІІІ ступенів, після закінчення якої поступив у Львівський торгово-економічний інститут. Освіта вища, по спеціальності бухгалтер-економіст.
З 1986 по 1988 р. проходив службу в армії (м.Чернівці).
Після закінчення інституту направлений на роботу в смт. Ланівці стажером головного бухгалтера ТЗБ Лановецький райст. В 1992 році переведений на роботу в Зборівське райст на посаду заступника головного бухгалтера райст по фінансах, а згодом директор ТВП „Прогрес” – того ж Зборівського райся по 1995 рік. З 1995 по 2002 роки працював у приватному секторі: засновник та директор приватного підприємства. З 2002 року обраний селищним головою смт. Залізці, на цій посаді працюю на даний час.
Одружений, разом з дружиною виховуємо двох синів.
Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувались та судимі не були.

Діалогивсі