З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Гуртові ринки допоможуть і фермерам і споживачам
2008-11-26 12:59:00

Гуртові ринки допоможуть і фермерам і споживачам

Учасники круглого столу прийняли рішення створити Асоціацію виробників сільськогосподарської продукції в Тернопільській області. А голова “Єдиного Центру” Сергій Тарашевський презентував проект фермерського гуртового ринку.

Круглий стіл аграріїв, керівників підприємств та представників влади нещодавно відбувся в осередку Тернопільської обласної організації партії “Єдиний Центр”. На зібранні, присутні обговорили актуальні проблеми в сільському господарстві та реальні шляхи вирішення їх.
Так, мало не кожен фермер нашого краю у своїй повсякденній роботі постійно стикається із безліччю проблем. Серед них — непрогнозованість  вартості пального і мінеральних добрив, невизначеність ціни сільсьгосподарської продукції. Бо на сьогодні посередники заробляють в кільканадцять раз більше аніж сільгоспвиробники. А найголовніші — що і з якого насіння виростити, кому і по якій вартості збути врожай. Подібні проблеми  спостерігаються й у тваринницькій галузі. Вирішення їх — в об’єднанні аграріїв та створення гуртового ринку.
Учасники круглого столу прийняли рішення створити Асоціацію виробників сільськогосподарської продукції в Тернопільській області. А голова “Єдиного Центру” Сергій Тарашевський презентував проект фермерського гуртового ринку. Він являє собою не тільки альтернативу вже існуючим ринкам, а й можливість фермерам легко і, що найголовніше, гарантовано збувати власний, вирощений товар. А ще мета створення гуртового ринку полягає в тому, щоб споживач мав можливість придбати сільськогосподарську продукцію без участі жодних посередників. І таким чином продукти харчування отримають найкоротший шлях від лану до столу.
— Фермерські гуртові ринки допоможуть підняти й надалі розвивати сільське господарства, — зазначив голова “Єдиного Центру”. —  А ще, наші краяни споживатимуть продукцію, вирощену саме на рідній землі, а не ту, що привезли невідомо звідки. Головний осередок ринку функціонуватиме в обласному центрі, а по районах — філії. Натомість створена Асоціація аграріїв вивчатиме потреби ринку та, відповідно, визначатиме, що актуально вирощувати на полях для подальшого збуту без жодних перешкод.
Сергій Тарашевський навів зразки аналогічних ринків, що вже діють у Європі та функціонують у світі. Створення мережі гуртових ринків зміцнює позиції вітчизняних виробників, захищає їх від маніпуляцій посередників, а також максимально наближує сільськогосподарського виробника до споживача, котрому не потрібно буде в тридорога переплачувати за с/г продукцію. Підхопивши цю ідею, й створивши аналогічні гуртові ринки по всій Україні ми реально захистимо як село так і тих хто працює на селі.
Кожен присутній на зібранні аграрій отримав відповідну анкету, у якій висловив своє рішення щодо цього проекту.

— Лише об’єднавши зусилля, можна досягти спільної мети — вирішення проблем сільгоспвиробників та процвітання і розвитку Тернопілля, — підсумував Сергій Тарашевський. До слова, перший етап проекту вищеописаного ринку може стартувати вже у травні 2009 року.
Отож, якщо ви прагнете бачити свою область багатою і заможною, маєте досвід, можливості, а головне, бажання розвивати свій бізнес й прислужитися рідному краю, телефонуйте за номером 8(035) 42-04-04, ТОО «ЄЦ» запрошує до участі в програмі створення мережі гуртових ринків с/г продукції на Тернопільщині.

Уляна Мовчан газети \"Місто\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"