З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Чому я став членом Єдиного Центру?
2008-12-15 16:56:00

Чому я став членом Єдиного Центру?

Ми відмінимо депутатську недоторканість! Ми здійснимо український прорив! Ми об’єднаємо націю! Ми…! Ми…! Ми…! Гасла, гасла, гасла… Революційні, демократичні, обнадійливі лозунги минулих виборів. Всіма забуті, розтоптані, обпльовані фрази в реальному часі. «Справедливість є, НАТО – ні, добробут сьогодні…» Це також було. Цього також немає.

 

Вперше я брав участь у виборах в 2004 році. Тоді ми вибрали Президента. Тоді дійсно нас було багато і щоб подолати нас потрібно було прикласти неабияку силу. Тодішній режим цієї сили не знайшов. Ми перемогли. Ми вірили. Ми мали надію.
Подальші політичні події можуть викликати лише відразу. Я думаю, що більшого політичного хаосу в історії нашої молодої держави ще не було. Папужа показуха  «дами з косою» перемішувалась з зміїним вичікуванням всім відомого «профессора» та поціновувача таланту «Ахметової». Постійні зради, образи, обливання брудом.
Кажуть, що народ має таку владу, на яку заслуговує. В цьому є частка правди. Я не можу зрозуміти, як можна вірити людині, яка ще рік назад обіцяла золоті гори, а сьогодні просить кредит у МВФ. Кредит, який будуть відробляти наші діти. Кредит, який знову рясними потоками потече в чиїсь кишені. Я не можу зрозуміти партії, члени якої в відповідальний для країни час граються в хороших, принципових хлопців, чим насправді лише здобувають собі очки перед наступними виборами. Красиві слова, розумні обличчя, колективне надування щік. Але ніякого результату. Така партія нагадує холостий патрон і викликає лише жаль та розчарування.
Як не стараюсь, та все ж не можу зрозуміти політичної сили, яка маючи підтримку більше 30% населення держави за політичний сезон не здійснила жодної продуктивної дії в парламенті. Лише лукаві посмішки та тикання пальцями в чужі помилки. Хіба цього очікувала одна третя країни голосуючи за них? Не думаю.
«Розумію» лише комуністів. Партія Леніна, як завжди, послідовно доводить, що комунізм таки настане! Не уточнюючи, коли настане, але палки в колеса ставлять з різних боків.
Ніби – суцільний песимізм… Але попри все в нас є Президент, вибраний всім українським народом. Є молоді перспективні сили, які вірять в прийдешній день. Саме через цю віру я сьогодні член Єдиного Центру.
Серед перших осіб державної влади незалежної України Президент В.Ющенко – єдиний діяч, який твердо і послідовно, не гублячись перед так званими рейтингами і вульгарними нападками на себе, веде політику порозуміння між політичними таборами на основі українських національних пріоритетів. Члени нашої команди вважають, що моральний обов’язок громадянина України в тому, щоб захистити чесне ім’я Президента В.Ющенка, підтримати його державницькі зусилля.
Член Шумської районної організації Єдиний Центр Богдан Кукуріка.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"