З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Світлана Демчук:
2010-07-26 16:28:00

Світлана Демчук: "Обіцянки потрібно виконувати"

Депутат обласної ради, голова Шумської районної організації Єдиного Центру Демчук Світлана Леонтіївна вважає, що лише в виконанні передвиборчих обіцянок лежить шлях до розвитку та процвітання політичної партії.

 

 

«Читаю я якось переклад однієї із статей New York Times присвячену політичним подіям в Україні. Детальна така стаття, аналітична, з повним розбором кожної із основних політсил нашої держави. Розписано що і як кожен лідер партії обіцяв на виборах, з якою програмою йшов до людей, що прагнув зробити. І ось в такому детальному розборі, однієї із партій журналіст зазначає: «Їм важко буде йти на наступні вибори, адже після минулих вони нічого не роблять ні для виконання передвиборчої програми, ні до втілення в життя тих обіцянок і гасел, які звучали в ході виборчої кампанії». Читаю я ці слова і сміюсь.»  – говорить Світлана Демчук – «Сміюсь з того, що американський журналіст, не зважаючи на свою досвідченість та кваліфікацію, не розуміючи нашого менталітету, нашої політичної культури, робить абсолютно невірний висновок. В корні невірний.»

 

Та легко їм буде балотуватися наступний раз, легко. Наші виборці народ не балуваний, послухали обіцянки, лапшу з вух зняли і живуть собі далі. До наступних виборів, наступних обіцянок і наступної лапші. Не зрозуміти американському журналісту, що в Україні НІХТО не вірить передвиборчим обіцянкам і НІХТО не очікує їх виконання. Не очікують тому що звикли. Звикли до постійного обману, брехні, маніпулювання голосами та серцями виборців. Ось так і живемо – від виборів до виборів, бо лише в період їх проведення політичні лідери держави згадують про нас.

 

«Мені приємно - посміхається Світлана Леонтіївна – що я належу до політичної партії, яка з самого початку свого заснування взяла курс на докорінну зміну цього шаблону. Єдиний Центр заявляв, заявляє і буде заявляти: лише виконання передвиборчих обіцянок є запорукою розвитку і процвітання як політичної партії, так і держави в якій вона знаходиться при владі. Це європейський курс, і ми всіма силами намагаємося дотримуватися цього курсу.

 

 

Звичайно, все за раз не зробиш. Йдучи на вибори, ми повністю відкривалися перед електоратом і говорили: не очікуйте всього і зразу. Не буде покращення життя вже сьогодні, бо неможливо це. Для покращення життя потрібно наполегливо і тяжко працювати. Працювати разом, в одній команді, докладаючи максимум зусиль до своєї праці. Проте, ми обіцяли вирішити самі нагальні проблеми які перед нами ставили жителі того чи іншого регіону. І я надзвичайно тішусь тим фактом, що помаленьку, одна за одною, що особливо важливо в міжвиборчий період ці проблеми вирішуються силами Єдиного Центру.

 

Так, зокрема виконуючи передвиборну обіцянку за сприяння тодішнього губернатора області Юрія Васильовича Чижмаря, була повністю відремонтована дорога у с. Вілія, Шумського району, проведений капітальний ремонт школи у с. Бриків. Фракція Єдиного Центру у обласній раді виділила 100 тис. грн. на завершення газифікації сіл Піщатинці, Матвіївці та Кудлаївка. Керівництво обласного секретаріату партії постійно допомагало і продовжує допомагати із ремонтом дитячих садочків у селах району. Це все в загальному складає більшу частину тієї передвиборчої програми з якою Єдиний Центр йшов на вибори до обласної ради, і з якою він звертався за підтримкою до жителів району. Вони підтримали партію, а тепер вона, вдячно допомагає їм там де ця допомога необхідна.

 

Таким чином ми бачимо, що Єдиний Центр не відмовився ні від своїх обіцянок, ні від основного гасла попередньої виборчої кампанії «Наведемо лад». Наша політична сила дійсно намагається навести лад, там, де цього потребує поточна ситуація, там де це найбільш необхідно.

 

Підсумовуючи вищесказане хочу наголосити на одній надзвичайно важливій на мою думку речі – говорить Світлана Демчук - Кожна із політичних сил, має певний фонд грошей на виконання передвиборчих обіцянок. Ці гроші можна використати по різному, проте чомусь вони невідомо де зникають, або ж на них роблять не зовсім нагальні, проте надзвичайно розрекламовані акції, які нібито повинні покращити життя людей. Реально потрібні населенню зміни та фінансування знаходяться далеко від столиці та обласних центрів, тому їх підтримка абсолютно не вигідна з точки зору піару. Хто буде будувати дорогу в селі, чи вести газопровід, чи ремонтувати школу, коли про це ніхто не дізнається? Ніхто. Сьогодні це робить лише Єдиний Центр, лише ми не зважаємо на піар і кидаємо гроші туди де вони дійсно потрібні, а не на рекламу своєї партії. Проте, всі це повинні розуміти, немає кращої реклами ніж добрі діла. Немає кращої запоруки подальшого розвитку ніж виконання того, про що ти говорив і обіцяв людям. Тому я хочу закликати усіх, кому небайдужа доля держави, хто хоче реально допомогти людям – зверніть свою увагу на кожний район, кожне село, згадайте про що говорили люди коли ви зустрічалися з ними, і спробуйте хоч частково виконати ці обіцянки. Починати розбудову держави потрібно не з Києва, не з Тернополя, а з кожного без виключення села нашої держави. З малого до великого, тільки так і не інакше. Тому що все в природі проходить цей процес, шлях розвитку від найменшого до найбільшого. Закладімо міцний фундамент і побачите, що в результаті у нас вийде простора і заможна домівка під назвою Україна.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"