З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Тарашевський: Маємо ту владу, на яку
2010-11-09 16:50:00

Тарашевський: Маємо ту владу, на яку "заслуговуємо"

Більшість політичних партій після оголошення результатів виборів вирішили більше не тратитись на ЗМІ і пішли у тінь на найближчі 3-4 роки. Ситуацію можуть змінити хіба-що вибори до Верховної Ради

 

 

 

     «Єдиний Центр» - не партія-одноденна чи створена під вибори, тому продовжуємо спілкуватися з тернополянами. Думаємо, що небайдужим та політично свідомим жителям міста це буде цікаво, а тим, хто нас не почув перед виборами, є над чим задуматись.

   -  «Єдиний Центр» виступає проти монополії у радах, коли уся влада у руках однієї чи двох політичних партій! Тернополяни своїм вибором чи байдужістю створили фірму, а не раду. Що ж тепер робити усім тим, хто має інші політичні переконання?

  - Якби не байдужість виборців, то сьогодні, можливо, була б ще хоча б одна політична сила на противагу тій, що отримала абсолютну більшість. 

  - На жаль, мало тернополян хоче мати якісне життя, прагне до кардинальних змін. Думають, що за них хтось це має зробити.

  - Виборче законодавство вперше за довгий період дало нам унікальну можливість обрати депутатів за мажоритарним принципом. До влади могли прийти люди, які мають авторитет, досвід, є господарниками та добре знають проблеми міста. Але так не сталося. Наші виборці проголосували за бренд, не вникаючи у деталі. А це – найгірше, що могло бути.     

  - Тепер «Свобода» має більшість у міській раді, міським головою є представник цієї політичної сили, а в обласній раді також домінує «Свобода». Вони отримали абсолютну владу і відповідатимуть за усе, що відбувається у області.

  - Сьогодні на посаді – міський голова, за якого проголосувало більше 25 % тернополян. Це вибір ¼ частини виборців. Потрібно буде докласти багато зусиль, щоб стати мером більшості, чого йому і бажаємо.

 - Наші члени виборчих дільниць, спостерігачі, довірені особи зафіксували ряд порушень, а у секретаріаті партії є чисельні звернення від виборців, які свідчать про крадіжку голосів чи фальсифікації результатів. Ці вибори світовою спільнотою визнані недемократичними.    

 - Сьогодні політична сила «Єдиний Центр» відсторонена від участі у житті міста, не матиме можливості впливати на соціально-економічний розвиток обласного центру. Нам шкода, що так сталося, але ми працюємо надалі.

Нам сумно не за себе, а за тернополян!

     P.S. 15 років ми тішили себе думкою, що Україна буде годувальницею Європи. Останніх 5 років про це мовчали, купуючи їжу та одяг за кордоном. Мабуть, потрібно ще 5 років погаласувати про наш патріотизм і національні інтереси, щоб перейти від слів минулого до реальної праці, що будуватиме краще майбутнє...

Прекрасна чаша популярності, солодко з неї пити, але як тяжко, коли вона перекинеться.
А.Доде

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"