З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Не все то зло, що блищить...
2010-11-11 10:03:00

Не все то зло, що блищить...

Нажаль, люди надалі продовжують обирати розрекламовані політичні бренди, а не чіткі та конструктивні ідеї розвитку держави

  Пройшло вже більше тижня з часу проведення виборів до місцевих органів самоврядування.
По всій Україні не покладаючи рук рахують голоси, зводять протоколи, облікують явку.
Цікавим залишається той факт, що до цього часу не відомо не тільки більш менш загальної картини голосування в окремих регіонах, але й хоча б кількості виборців які взяли участь у голосуванні.

Чи є це результатом невдалої організації виборчого процесу, чи випадковим збігом обставин, чи може спробою масових фальсифікацій достеменно не відомо.

Проте маючи попередні результати волевиявлення по багатьох регіонах, вже зараз можна констатувати сумний факт – в черговий раз населення держави проголосувало за розкручених лідерів яскравих політ брендів, і зовсім не звернуло уваги на партії, які йшли до електорату з відкритими списками та конструктивними програмами – зазначає Єдиноцентрист керівник Кременецького окружкому Бондарчук Василь Михайлович.
Так, нажаль, наші співвітчизники продовжують обирати серцем, а не розумом.
Впевнений, що якби електорат задумався над цим, то результати місцевих виборів були б кардинально іншими.

А так – маємо те, що маємо.

Проте, я вірю, що наш народ, розумна, велика українська нація в кінцевому результаті не дасть себе обманути.
Ми зробимо висновки зі своїх помилок, та станемо більш свідомими та відповідальними перед самим собою, власними дітьми та їх майбутнім.

В наступний раз, значно більша частина виборців задумається над тим що краще – віддати голос за яскраву постать, не зникаючу з телеекранів, чи обрати професійних та якісних управлінців, здатних значно покращити соціально-економічне становище окремо взятого регіону.

Завдання ж Єдиного Центру – допомогти нації в усвідомленні цього факту, довести, що свій вибір потрібно робити розумом, а не серцем. І я переконаний, що нашій команді під силу з цим справитись.Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"