З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Оцінка
2010-11-12 13:10:00

Оцінка "Якісного підходу"

Вибори завжди являються лакмусовою стрічкою діяльності політиків та чиновників

    Хоча інколи ми дозволяємо собі зробити легковажний вибір і повірити солодким обіцянкам, проте уважно слідкуємо за діяльністю депутата, міського чи сільського голови. Людина яка одного разу обманула своїх виборців більш навряд чи може розраховувати на подальшу підтримку під час наступних політичних перегонів.

  Єдиний Центр молода політична партія, і до недавнього часу брала участь лише в поодиночних, позачергових виборах які відбувалися в Україні протягом останніх років. Зокрема в Шумському районі на одних із таких виборів сільського голови в травні 2009 року переконливо переміг член партії Віктор Володимирович Карп’юк. Звичайно, що він став фактично обличчям Шумської районної організації Єдиного Центру у виконавчій владі, адже був єдиним представником партії на виборних посадах. Чи потрібно говорити, що на чергових виборах до місцевих рад що відбулися 31 жовтня всі ми очікували результату Віктора Володимировича, адже тільки в такий спосіб сільська громада могла виставити оцінку його діяльності, праці всього партактиву Шумського району. І ми горді констатувати факт – населення сіл що знаходяться на території ввіреної Віктору Карп’юку сільської ради виставило йому найвищу оцінку – за нього проголосувала в півтора рази більше людей ніж на минулих позачергових виборах. В одному із сіл, рейтинг єдиноцентриста перевищив 90 відсотків. Ми раді, що Віктор Володимирович, довів свій професіоналізм, і показав всьому району, що представники Єдиного Центру здатні не на словах, а на ділі виконувати передвиборчі обіцянки – говорить перший заступник голови районної організації Єдиного Центру Федорук Георгій Ярославович.

  В майбутньому, ми переконані, таких професіоналів до влади приходитиме все більше і більше. Це будуть люди які вже зараз вступають до лав прагматичних та цілеспрямованих політичних партій на зразок Єдиного Центру. Ми маємо хорошу перспективу, і впевнені що використаємо її сповна.  

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"