З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Наша сила у Єднанні
2010-11-18 14:58:00

Наша сила у Єднанні

   Починаючи з древніх часів, з періоду Київського князівства і закінчуючи подіями початку 20 століття, роками які передували виникненню Радянського союзу наша державність зазнавала поразки по одній простій причині, яка згодом навіть вилилась в народне прислів'я: «Де два українці – там три гетьмани». Дійсно завжди період розквіту України закінчувався ганебним з'ясуванням стосунків, розбратом, ворожнечею між рідними та близькими людьми, друзями та колегами. Між українцями. В нашому генофонді закладена ця самовбивча властивість яка завжди приводила до руйнації державності, риса характеру, що зі століття в століття ставала на перешкоді розквіту України - бажання всіх і кожного бути при владі, бути головним. Тому можна сміливо стверджувати - історія України є головним експонатом у всесвітньому музеї «розбрату».

   Як би банально це не звучало, проте все залежить від нас. Від кожного окремого українця, від свідомості всіх жителів нашої держави. По одинці жоден із нас не досягне успіху, лише в єдності наша сила. 

   Сьогодні, як ніколи раніше важливо зберегти державу для наступних поколінь, розімкнути коло та вирватися на волю, в безкінечно могутню, успішну та розвинену державу під назвою Україна. Ми повинні забути про чвари, негаразди, про вигоду та збитки, про дружбу та ворожнечу. Всі ми маємо стати поруч один одного та гордо піти у власне майбутнє, в омріяну країну з гостинними та усміхненими людьми, з чистим небом та родючими землями.

   Ми повинні зробити це Єдиним поривом, Єдиним фронтом, Єдиним центром. І ми це зробимо. Україні безперечно бути!

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"