З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр ніколи не зупиняється на досягнутому
2010-11-19 14:28:00

Єдиний Центр ніколи не зупиняється на досягнутому

Закінчилися чергові вибори

   І як це буває завжди, активність більшості політичних партій різко знизилася, проте не Єдиний Центр – зазначає керівник обласного секретаріату Яцишин Ігор Іванович. Кожні вибори для нас є можливістю спробувати свої сили, вийти на якісно новий рівень. Ми отримуємо результат і відразу ж націлюємось на вищу «планку», ставимо перед собою більш високі цілі. 

   Насамперед, в активній діяльності депутатів які представляють нашу політичну силу, представників Єдиного Центру яким населення регіону довірило свій вибір. Крім роботи в органах державної влади, Єдиний Центр активно працює над реалізацією соціальних проектів, популяризації та вивченню історії власного краю, допомогу тим хто її потребує, розвиток регіону. Кожен член нашої партії свідомо працює на благо власного народу, всією своєю діяльністю демонструючи яким чином потрібно бути справжнім патріотом держави, регіону. Ми ніколи не зупиняємося – говорить Ігор Іванович.

   Єдиний Центр є партією з надзвичайно потужною структурою. Яка готова розширюватися і надалі, ми радо приймемо у свою дружню сім’ю нових людей. І я вірю в те, що уже скоро ми гордо констатуватимемо – Єдиний Центр найбільш розвинена, найбільш цілеспрямована, найбільш успішна партія в Україні – посміхається Ігор Іванович.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"