З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

З Днем Свободи!
2010-11-22 12:20:00

З Днем Свободи!

Керівник оргкомітету Єдиного Центру Кривінський Микола Михайлович вітає всіх українців з Днем Свободи, святом яке уособлює вільну людину, втілює її прагнення до самоствердження, самореалізації, та самобутності

   Ось уже майже 20 років Україна незалежна. Мрії наших батьків, дідів, прадідів, наших предків, тих хто бився до останньої каплі крові заради власної батьківщини, врешті-решт збулися. Ми здобули самостійність в геополітичному значенні, наше існування визнали всі країни світу, українців почали вирізняти поміж маси народів колишнього Радянського Союзу.

   Сьогодні ми можемо з впевненістю говорити що в нашій країні існує свобода. Свобода преси, свобода слова, свобода вибору. За шість років ми навчилися відчувати, цінити та берегти її. І що саме головне – ми зрозуміли що таке жити зі свободою, а це означає, що тепер ми нізащо не дамо її знищити, не дозволимо відібрати її у нас. Ми вільні, незалежні і гордимося цим. Українці нація яка має свободу не «від» когось, а «для» когось, для кожного громадянина нашої великої, чарівної, могутньої країни, для всіх тих хто живе тут і гордо називає себе українцем підкреслив Микола Михайлович.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"