З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

ТОО Єдиний Центр закликає всіх приєднатися до акції «Запали свічку»
2010-11-26 14:05:00

ТОО Єдиний Центр закликає всіх приєднатися до акції «Запали свічку»

   Напевне найчорнішою сторінкою історії України, є події які мали місце в 1932-1933 роках. В наслідок штучно створеного дефіциту харчових продуктів, на території нашої держави спалахнула жахлива чума – голод. Мільйони українців опинилися на межі виживання, і втриматись на цій межі вийшло не кожному. Масове вимирання нації стало трагедією не тільки загальноукраїнського, але й загальноєвропейського масштабу, чорною датою у календарях багатьох народів світу.

   27 листопада вся Україна вшановує жертв голодоморів, віддає шану тим, хто не зміг вирватися із смертельних обіймів голодної смерті. Ми запалюємо свічки для того щоб світло їх вогню розбудило в душах людей всього світу пам’ять про жахливу трагедію яку пережили українці, про те що сталося на нашій землі в роки комуністичного терору.

   То ж нехай в цей день свічки розженуть темноту холодної осінньої ночі, і нехай загориться в душі кожного небайдужого українця вогонь співчуття, багаття пам’яті, тепло любові.

   Запалімо свічку!

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"