З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2011-02-16 11:10:00

Тернопільські єдиноцентристи вшанували воїнів-афганців

15 лютого громадськість Тернопільщини вшанувала учасників бойових дій на територіях інших держав з нагоди 22-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На Тернопільщині заходи з нагоди 22-ї річниці виведення військ з Афганістану розпочались ще 10 лютого з концерту народно-аматорського вокально-інструментального ансамблю "Долг". Художній керівник колективу - заслужений працівник культури України Віктор Маришев об'єднав навколо себе своїх побратимів. У них спільні спогади про жахіття війни, переживання, віра у силу солдатської дружби. Свої почуття вони передають через співочу творчість. У переповненій залі їх радо вітали ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, члени їх родин, молодь, представники влади, громадських організацій. Члени ТОО Єдиного центру, керівники районних організацій з'їхалися, щоб підтримати і привітати на сцені своїх однопартійців. 

У вівторок, 15 лютого, у парку Національного відродження відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам'ятного знака воїнам-афганцям. Поклонитись пам'яті героїв і покласти вінки та квіти прийшло понад дві сотні тернополян, серед них - активісти ТОО "Єдиний центр". 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"