З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Наше суспільство вкотре стає жертвою непродуманої політтехнології і необґрунтованих політичних амбіцій!
2011-05-12 18:35:00

Наше суспільство вкотре стає жертвою непродуманої політтехнології і необґрунтованих політичних амбіцій!

На порядку денному сесії Тернопільської обласної ради було близько 80 господарських питань, планувалося розглянути програму соціально-економічного розвитку Тернопільщини на 2011 рік, внести зміни до бюджету тощо. Але друге пленарне засідання сесії не відбулось через з'ясування поведінки правоохоронців та дій представників місцевих органів влади під час подій 9 травня. Усім представникам депутатських фракцій дали можливість висловити свої думки та позиції щодо святкування Дня Перемоги у західних областях України і, зокрема, на Тернопільщині. Представники фракції Партії Регіонів у Тернопільській обласній раді відмовились брати участь у засіданні, залишили сесійну залу. Cесійне засідання перенесли на 19 травня. У черговий раз політичні амбіції взяли верх над здоровим глуздом і бажанням вирішувати господарські питання краю, діяти у інтересах жителів області.

Перший заступник голови Тернопільської обласної ради, Голова ТОО Єдиного центру Сергій Тарашевський коментує: «Мені дуже шкода, що події 9 травня цього року були наповнені провокаціями, кинули тінь чи навіть заплямували наш патріотично свідомий і позитивно налаштований регіон.

Тернопільська обласна організація Єдиного центру засуджує дії провокаторів, які спекулюють людьми, використовують у своїх корисливих цілях досить непросту і неоднозначну історію нашого краю, події Другої світової війни. Усе це призводить до соціальної напруги не тільки серед жителів регіону, а веде до розбрату, конфронтації, ворожості, протистояння між Сходом та Заходом України.

На щастя, сьогодні ми живемо у вільній, незалежній, суверенній, демократичній Україні, тому діяти повинні цивілізовано, цінувати свою культуру, вивчати і поважати свою історію, спільно будувати сьогодення.

Політичні емоції, амбітність, необдумані дії і вчинки, спровоковані недругами, роблять нас маріонетками у чужих руках, відкидають наш розвиток назад, ганьблять нас у очах світової спільноти. У європейській країні не може бути такого «святкування»!          

Ми закликаємо органи місцевого самоврядування та МВС розібратись у ситуації, що склалася, провести об’єктивне, справедливе розслідування, притягнути винних до відповідальності, засудити дії провокаторів, щоб таких подій більше не повторилось!"

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"