З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Як жив Єдиний Центр в нинішньому році і що готує нам наступний?
2008-12-23 13:05:00

Як жив Єдиний Центр в нинішньому році і що готує нам наступний?

Відповідаючи на численні запитання представників мас-медіа, голова обласної організації партії „Єдиний Центр” торкнувся і загальноукраїнських політичних питань.

Загалом, нинішній рік для молодої партійної сили „Єдиний Центр”
деб’ютний, адже з часу її заснування минуло лише півроку, проте на політичному горизонті Тернопілля вона уже впевнено заявила про себе як організаційно, так і вагомими суспільно-значимими справами. Зокрема, сьогодні у рядах обласної організації партії 1448 чоловік і 351 офіційно зареєстрований осередок, - зазначив минулого понеділка голова обласної організації партії „Єдиний Центр” Сергій Тарашевський під час прес-конференції для тернопільських журналістів, де проаналізував політичні підсумки нинішнього року і висловив прогноз єдиноцентристів на 2009 рік.
Що ж стосується конкретної діяльності, то Сергій Володимирович зазначив, що тернопільські партійці виступили з переліком власних ініціатив, які здатні суттєво поліпшити як економічну, так і політичну ситуацію в нашому краї. Зокрема, вони впритул зайнялися проблематикою сільського господарства, вирішення якої бачать у створенні асоціації аграріїв та гуртових сільськогосподарських ринків. У цьому зв’язку уже було проведено кілька круглих столів за участю провідних експертів та хліборобів області. У продовження цієї теми Сергій Тарашевський найближчим часом ініціюватиме будівництво дрібно-гуртового промислового ринку, проект якого уже розробляють відповідні фахівці.
І хоч сьогодні аграріїв більше тривожать інші питання, скажімо, продовження терміну дії отриманих кредитів, все ж стратегічні питання, про які говорить очільник єдиноцентристів, своєї актуальності не втрачають.
Серед інших помітних справ обласної організації – створення інформаційно-консультаційного центру „Єдиного Центру” за тернопільською адресою - проспект С. Бандери, 8. Саме тут мешканці краю можуть отримати безкоштовні юридичні консультації, або ж по телефону: 42-04-04.
Позитивний резонанс серед громадськості отримав проект під назвою „Будемо собою горді”, який пройшов улітку в рамках всеукраїнської акції „Сім природних чудес України”. Завдяки активній підтримці наших земляків до трійки лідерів Інтернет-голосування увійшли два природні дива Тернопілля – Дністровський каньйон та унікальна печера „Оптимістична”. Враховуючи попередній досвід та численні відгуки респондентів, „Єдиний Центр” оголошує другий тур акції „Будемо собою горді” на підтримку всеукраїнської акції „7 чудесних туристичних маршрутів України”. Її мета – визначення найпривабливіших туристичних маршрутів вихідного дня та найкращої туристичної інфраструктури України.
У цьому контексті активісти обласної організації планують розробити цікавий екскурсійний маршрут до чудотворних ікон Тернопілля, який мав би охопити Тернопіль, Почаїв, Теребовлю, Зарваницю, Буцнів та інші населені пункти, які свято бережуть свої духовні реліквії.
Принагідно Сергій Олександрович, як депутат Тернопільської міської ради, поділився думками щодо роботи цього законодавчого органу. Зокрема, на одному з останніх засідань міськради він запропонував розглянути можливість зменшення ціни на проїзд у міському транспорті. На жаль, мер не захотів прислухатися до цієї думки. А між тим, каже С. Тарашевський, для цього є вагомі аргументи. Наприклад, коли пальне дорожчало, то перевізники синхронно піднімали ціни на проїзд, коли ж навпаки бензин і солярка стали дешевшими, переглядати ціни у громадському транспорті Тернополя ніхто не поспішає. А чому, адже це уже зробили, і, мабуть, небезпідставно, в Києвській, Одеській, Рівненській, Львівській областях, навіть у нашій області в Борщові та Заліщиках.
Зрештою, замість того, аби лякати людей кризою, потрібно робити конкретні кроки на її подолання. Приміром, у сьогоднішніх умовах тернопільська компанія „Ровекс” зуміла знизити ціни на продукцію фірми „Рошен” на 10 відсотків. Хіба це не приклад для наслідування? 
Відповідаючи на численні запитання представників мас-медіа, голова обласної організації партії „Єдиний Центр” торкнувся і загальноукраїнських політичних питань. Серед іншого він пояснив, чому представники „ЄЦ” не голосували за коаліцію БЮТ-НУНС-Блок Литвина. За словами Сергія Тарашевського, причина такої позиції його політичної сили полягає у тому, що „Уряд Тимошенко, який довів країну до межі дефолту, робить спроби за допомогою коаліції зберегти себе у  владі. Різкі стрибки долара США, 8% - рівень безробіття, падіння промислового виробництва на 30%, падіння ВВП на 14,4%. Це оцінки, які поставила економіка цьому уряду...”
А завершити звіт із прес-конференції обласного лідера С. Тарашевського хочеться оприлюдненою ним, гадаю доволі суттєвою, ідеологічною тезою: „ми хочемо, аби наша діяльність була публічною і максимально прозорою, бо так набагато легше будувати своє майбутнє”.

Богдан Новосядлий газети \"Свобода\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"