З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Шановні краяни! Від щирого серця вітаємо  ycix вас з Різдвом Христовим та Новим Роком!
2008-12-25 11:05:00

Шановні краяни! Від щирого серця вітаємо ycix вас з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Нехай Коляда принесе у ваш дім дитячий смix i радість, а Вифлеємська зірка, яка сповістила про народження маленького Icyca, освячує ваш життєвий шлях на многії літа.

Ці Cвітлі свята є традиційно улюбленими для українців, для всього християнського світу. 3 ними ми пов’язуємо наші сподівання на краще життя, покладаємо надії, загадуємо найпотаємніші бажання. Щиро сподіваємось, що наступний piк стане для України, для нас ycix роком здійснення вcix мрій та побажань, часом реалізації великих змін, які визначать майбутнє нашої країни на багато десятиліть вперед. Нехай вeceлi свята, ступивши на пopir вашої оселі, принесуть разом iз дзвiнкoю колядою міцне здоров’я, силу духу, злагоду i достаток. Щоб, нacнaжeннi вiншyвaнями i сповненні  енергією, ви утверджували добро, множили радість.
Нехай Різдво Христове обдарує вали домівки Божою благодаттю, а образ Icyca o6epirae Baшi ciм’ї, близьких та дpyзiв.
Нехай Коляда принесе у ваш дім дитячий смix i радість, а Вифлеємська зірка, яка сповістила про народження маленького Icyca, освячує ваш життєвий шлях на многії  літа.
Бажаємо yciм, щоб вci неприємності залишились у старому poцi, a здоров’я, добрий настрій i щастя стали вашими супутниками у році новому!
Нехай рік  прийдешнній  додасть yciм нам вipи i життєвих сил, нехай труднощі будуть перемножені, а успіхи окрилять душі. Нехай в ycix оселях буде тепло i затишно. Нехай Різдво Христове зміцнить вipy i надію у день прийдешній, наповнить любов’ю i радістю серця. Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної Kyтi!
Христос роджається - Славимо Його!

Голова Збаразької РО Єдиного Центру
Василь Гнойовий
Керівник Збаразького окружного секретаріату Єдиного Центру
Петро Жук

 

Збаразької районної газети \"Народне Слово\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"