З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Тернопільські єдиноцентристи готові до великих звершень.
2008-12-25 11:40:00

Тернопільські єдиноцентристи готові до великих звершень.

Добігають останні дні 2008 року. На горизонті майорить Новий рік, який розпочне в житті кожного з нас нову сторінку зустрічей, вражень, планів, ідей та звершень. Вже так повелося, що кожен господар в переддень Нового року аналізує, що йому вдалося зробити, а що ні, а також планує свою діяльність на наступний рік. І якщо наші особисті плани та задуми, крім нас, нікого не цікавлять, то плани політичних сил приречені бути публічними. Тернопільська обласна організація Єдиного Центру теж вирішила не порушувати традицію та прозвітувати про підсумки своєї роботи за цей рік та спрогнозувати ситуацію в області і країні на наступний.

Незважаючи на те, що Єдиний Центр на Тернопільщині з’явився лише півроку тому, цій політичній силі є чим похвалитися. Потужно заявивши про себе під час установчого з’їзду та відкриття партійного офісу, тернопільські єдиноцентристи й надалі не збавляли темп своєї роботи, чим вразили галицьку громаду та змусили заздрити політичних конкурентів.

ТОО Єдиного Центру виступила з переліком власних ініціатив щодо реформування області, зокрема в сільському господарстві. Сергій Тарашевський вбачає вирішення проблеми села саме у створенні асоціації сільгоспвиробників та с/г гуртових ринків. З приводу цих ініціатив було проведено не один круглий стіл з провідними експертами та аграріями області.
Цим ініціативність пана Тарашевського не обмежується, найближчим часом Сергій Олександрович ініціюватиме будівництво дрібно-гуртового промислового ринку. Нині проект вже розробляється.

Тернопільські єдиноцентристи впродовж року, що минає, приймали найактивнішу участь як в громадсько-політичному, так і соціальному житті краю. Жодна значима подія, що відбувалася в державі чи області, не залишалась поза увагою єдиноцентристів та їх коментарів. Представники цієї політичної сили завжди чітко формулювали свою партійну позицію й були послідовні у її відстоюванні. Саме єдиноцентристи першими в Тернополі виступили проти спільного голосування БЮТ та Партії Регіонів у Верховній Раді 2 вересня, обізвавши це голосування антидержавним заколотом. Аналізуючи події у парламенті, єдиноцентристи передбачили розвал демократичної коаліції, а також те, що президентські амбіції прем’єра зведуть нанівець усі спроби Віктора Ющенка консолідувати суспільство, розповідає п. Тарашевський.

Стосовно так званої нової коаліції у складі БЮТ, частини НС–НУ та блоку Литвина, то пан Тарашевський зізнається, що тут важко щось коментувати, оскільки дана коаліція сформувалася на основі політичної корупції з метою продовжити стагнацію прем’єра Тимошенко і її бездарної політики. Про яку коаліційну більшість може йти мова, якщо новоспечена на замовлення Тимошенко коаліція не нараховує навіть передбачених законом 226 депутатів?! Адже усі рішення коаліціянтам допомагає приймати фракція КПУ, яка стала негласним членом цієї коаліції. І це факт, як би пані Тимошенко не підмінювала поняття, усім і так зрозуміло, що, спровокувавши своєю непрофесійною роботою та соціальним популізмом фінансову та економічну кризу в Україні, Юлія Володимирівна під шумок світової кризи хоче перекинути відповідальність за стан справ у державі на кого завгодно, лише б вибілити себе, адже їй так пасує білий колір.
Не пасли задніх тернопільські єдиноцентристи і з оцінкою місцевих подій. Так, Єдиний Центр один із перших підтримав звернення губернатора Тернопільської області Юрія Чижмаря до ВР, щодо призначення дострокових виборів до Тернопільської обласної ради. Як відомо, 18 грудня ВР задовольнила звернення губернатора й своїм рішенням призначила на 15 березня 2009 року дострокові вибори в облраду. Перший заступник голови ТОО Єдиний Цент» Павло Вибираний зазначає, що саме Тернопільщина стане першою в Україні областю, де відбуватимуться позачергові вибори до облради і Єдиний Центр братиме в цих виборах найактивнішу участь.

На завершення прес-конференції пан Тарашевський побажав усім доброго здоров’я та витримки, адже наступаючий Новий Рік буде не з легких і в економічному, і в політичному житті суспільства. Нас гарантовано очікують перевибори до обласної ради, і під знаком питання вибори до міської ради та ВР. Хоча і ці вибори стануть набагато реальнішими після новорічних свят, адже до того часу криза зачепить кожного. Попри це, Сергій Олександрович від імені усіх своїх партійців закликав триматися, разом ми здолаємо усі негаразди.

Тарас Подорожник газети «Нова ера»

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"