З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Навесні Тернопілля чекають вибори, яких в Україні ще не було
2008-12-25 17:06:00

Навесні Тернопілля чекають вибори, яких в Україні ще не було

Незважаючи на амбіційність та сміливість проектів ініційованих ТОО Єдиний Центр, вони є цілком реальними і важливими для нашої області.

За перший рік розбудови Єдиного Центру лави цієї політичної сили зросли просто вражаючими темпами. Адже тільки в нашій області на сьогодні є майже півтори тисячі членів партії та 351 зареєстрованих партійних осередків. В стані розгляду майже 400 заяв від людей, які бажають поповнити ряди цієї політичної сили.
Та для голови Тернопільської обласної організації Єдиного Центру
Сергія Тарашевського разом з однодумцями важливим є не кількість членів партії, а ті ініціативи, які вони мають намір втілювати у життя на Тернопіллі. Незважаючи на амбіційність та сміливість проектів, вони є цілком реальними і важливими для нашої області. Для прикладу, сьогодні оголошено другий тур акції “Будьмо собою горді” на підтримку всеукраїнської акції “7 чудесних туристичних маршрутів України”. Сергій Тарашевський переконаний, що наша область має що показати світові і може стати своєрідним туристичним центром Західної України.
Не менш важливим для області може бути і новий проект, який тернопільські єдиноцентристи мріють втілити в життя. Сергій Тарашевський з командою задумали новий проект в царині духовності  “Чудотворні ікони Божої Матері в Тернопільській області”. Адже в нашому краї є п’ять унікальних ікон, помолитися до яких приїжджають люди з усіх куточків світу, але про які широкому загалу відомо мало. Це так звані Буцнівська, Почаївська, Зарваницька, Теребовлянська і Тернопільська ікони Божої Матері. Мета цього проекту — об’єднати різні конфесії.
Але не залишають єдиноцентристи поза увагою і господарські питання області. З їхньої ініціативи були проведені круглі столи за участю аграріїв області та провідних експертів. Щоб вирішити сільськогосподарські проблеми краю, Сергій Тарашевський має намір створити асоціацію сільгоспвиробників та гуртових сільськогосподарських ринків.
У продовження цієї теми Сергій Тарашевський найближчим часом ініціюватиме будівництво дрібно-гуртового промислового ринку, проект якого уже розробляють відповідні фахівці.
— В Хмельницькому такий ринок вже успішно діє, причому навіть вулиця, на якій він розташований, має назву Тернопільська, — повідомив очільник обласного Єдиного Центру. — Тому лише від нас з вами, від нашої наполегливості та працелюбності залежить те, щоб наша область стала заможною та процвітаючою. Усі передумови, географічне розташування, природні багатства та людський потенціал у нас є. Потрібно лише діяти.
Стосовно недалекого майбутнього, то єдиноцентраисти планують взяти участь у дочасних виборах до Тернопільської обласної ради у березні наступного року. Це, до речі, єдиний випадок, коли в Україні перебирають обласну раду. А позитив партійний очільник бачить у тому, що вибори до облради будуть чудовою нагодою звірити реальні власні сили кожного політика зокрема, бо тут уже ніхто не зможе заховатися за чужі спини столичних авторитетів і партійних лідерів. Отже, потрібно буде показати хто і на що конкретно здатний. Що ж стосується облорганізації Єдининого Центру, то вона піде до людей з відкритими списками, з конкретними людьми, які чесно і послідовно обстоюватимуть свої партійні позиції та інтереси своїх виборців.
Сергій Тарашавський переконаний, що Єдиний Центр на Тернопіллі має достатньо авторитету і шанованих членів партії, які довели свою високу професійну майстерність у різних сферах життя не дешевим популізмом, а реальною і результативною роботою. І якщо в майбутній обласній раді будуть представники Єдиного Центру, то вона працюватиме ефективно і виключно в правовому колі.

Віталій Гнатюк газети «Місто»

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"