З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Всеукраїнський парадокс
2008-12-25 13:28:00

Всеукраїнський парадокс

Єдиний Центр - це команда свідомих прагматичних людей, які аналізують ситуацію довкола і мають своє бачення суспільних подій. Це підтверджує, як активність наших членів у щоденній роботі, так і аналітичні матеріали, що приходять до нас. Це стаття члена Єдиного Центру, що була надрукована у Шумській районній газеті. Подається в оригіналі.

«Не було б щастя, так нещастя помогло». Народне прислів’я вкотре знайшло влучне відображення. Цього разу воно прийшло на допомогу уряду Юлії Володимирівни Тимошенко. Уявляю як піар-менеджери Блоку Тимошенко ламали собі голову та кусали лікті в роздумах на тему: «Хто ж винен в тому, що уряд Тимошенко, вдруге за декілька років довів країну до повного колапсу? Причому набагато ефективніше ніж першого разу («Український прорив» як не як )?»
Вічне питання. Риторичне.
Відсотків так 50 із команди піарників блоку схилилися б до кандидатури шановного В.Ф. Януковича. А що? Варіант хороший, багатьох задовольняючий. Неефективно діяв в опозиції. Не бив монітори системи «Рада». Не ламав крісел, не дудів в дудки, не кричав в мегафони, немов папуас, що вимагає: «на Волю, в пампаси». Нещасному БЮТу доводилось самому робити все це. Протягом чергової серії парламентського сезону вони ламали, били, кричали, дуділи, блокували і всіма силами боролися із владою. Тобто з самими собою. Ну винен вищезгаданий В.Ф. та й усе!!! 50% піар-менеджерів БЮТу руками й ногами були б за це.
Проте десь з 30% однозначно висловились би, що винна Росія. Чому, запитаєте ви? Все просто! Ну, по-перше вона в нас завжди винна. Недарма в народі кажуть: «В Росії дві біди – дурні і дороги, а в України три – дурні,  дороги і Росія». Так, на Росію електорат би клюнув! Газу по цінам голодного 95-го за курсом сепаративного 89-го не продає. Це раз. Президентів міняє надто швидко, через що в кращих мізках БЮТу виникає перегрузка, руки тягнуться вгору, щоб повернути шляпу правильною стороною, а самі несміливі пропонують, не гаючи часу, перейти до фракції «Єдина Росія», яка набагато стабільніша, бо має більшість в Думі, Путіна на чолі та газ в одному місці (тобто в «Газпромі»). Це два. І накінець, чорноморського флоту не виводить, при цьому нахабно не погоджуючись на ціни оренди, конструктивно сформульовані новим урядом як «ого-го які». Це три. Ой, винна Росія, завинили москалики! Тим більше, 50% тих, що за те, що Януковича винен цей варіант також би підтримали.
15% відданих працівників штабу (з числа тих що успішно піарили ЗаЄдУ, СДПУ, КПУ та Н.Вітренко) безумовно сказали б: Ющенко. Так, винен Ющенко. А ще Балога, Яценюк, баба Параска, НАТО, ЄС, ООН, Ліга Націй та Нюрнбергський трибунал. Винні в тому, що своєю «нахабною демократією» руйнують їх давно установлений та проторений шлях до загального комунізму на чолі з Леніним, Марксом, Кларою Цеткін та крейсером «Аврора». Черчіль «винен» також тому, що у своїй відомій репліці, хоч і запевнив, що демократія надзвичайно погана форма організації суспільства, проте підкреслив, що кращої людство ще не придумало. Дідусь Уїнстон напевно не читав праць Леніна. А тим більше «Українського прориву» Леді Ю… Одним словом – всі вони винні.
В числі 5% що залишились, стовідсотково знайшлись би «освічені» люди і, гримнувши по столі кулаком та перехрестившись, заявили б: винен Пушкін! Як міг поет пам’ятати «чудное мгновенье» і не поділитися спогадами з Юлією Володимирівною, потім, перейшовши з БЮТу до Партії Монархістів заявити: «Я вас любил, любовь еще быть может…», а наостанок ще й «памятник себе воздвиг нерукотворный»! Та однозначно: Пушкін.
Приблизно такі виправдання нам довелося би слухати з вуст Тимошенко Ю.В. та її одно партійців, якби не нещастя, що звалилося їм як сніг на голову.

Богдан Кукуріка

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"