З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Криза починається не в банках, а в головах людей!
2008-12-29 12:18:00

Криза починається не в банках, а в головах людей!

Криза дає можливість зробити роботу над помилками, над помилками в економіці, в фінансовій системі світу і, користуючись моментом, провести зміни.

Про кризу говорять нині всі... всі, хто легко звинувачує у невда¬чах час, обставини, уряд. Криза починається не з банків, а з конк¬ретних людей, які перестають вірити собі, родині, банкам та з ворожістю в очах знімають гроші з депозитів, знекровлюючи еко¬номіку, та кладуть їх під ковдру. Так, мені і Вам добре відомо про те, скільки раз народ залишали ошуканим. Мої батьки так само три¬мали заощадження на ощадній книжці. Часи змінюються. Вже цього року тисячам людей вдалось отримати частину втрачених коштів.

Криза дає можливість зробити роботу над помилками, над помилками в економіці, в фінансовій системі світу і, користуючись моментом, провести зміни. Так, саме зміни! Зміни на краще, бо криза - це не тільки проблеми, криза - це передусім можливість вирішення проблем! Можливості розвитку, можливості зростання. Вам, як нікому відомо, що після війни тоді ще дуже велика наша країна, перебуваючи в тяжкому стані, об\'єдналась і дійсно рекор¬дними темпами не тільки відбудувалась, а й зміцніла! Приходить час і для нашої України! Час зміцнення й зростання. Та зростання, як і криза, теж починається не з банків, а з людей, їхніх родин, їхніх осель... Тому давайте вірити в розвиток і допомагати один одному бодай словом!

І зовсім не означає, що пі час кризи буде проведено зменшення чи затримка виплати пенсії. Це неможливо, оскільки ми живемо Законами України, які в свою чергу унеможливлюють зменшення чи затримку виплати пенсії. А тому, давайте не будемо залишати віру у краще майбутнє.

Перший заступник голови Збаразької Районної організації Єдиний Центр Віталій Бабішевич

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"